• 29,99 Eur

   Lengva ir lanksti ShockSkin krepšinio ir tinklinio kelio apsauga su paminkštinimais, prisitaikančiais prie kelio formos. Pure-Vent sistema leidžia orui laisvai cirkuliuoti palei odą, o Motion 360 tinklelis maloniai vėsina vidinę kelio pusę. Komplekte 2 vienetai.

   29,99 Eur 103.55 Lt
  • 375,00 Eur

   Powermark Deluxe platformos idealiai tinka crossfit treniruotėms ar pliometriniams pratimams. Pagamintos iš kampuotų plieno strypų, o paviršius padengtas 10mm neslystančios gumos sluoksniu. Guma padengtos kojelės sumažina slydimo riziką. Itin stabilios, lengvai sudedamos. Tinka naudoti tiek lauke, tiek ir patalpose. Rinkinyje 5 skirtingo aukščio...

   375,00 Eur 1294.8 Lt
  • 89,95 Eur

   Powermark medinė platforma naudojama šuoliukams, pliometriniams pratimams arba Crossfit treniruotėms. Pliometriniai pratimai padidina raumenų sprogstamąją jėgą bei ištvermę per itin trumpą laiką.

   89,95 Eur 310.58 Lt
  • 69,99 Eur

   Sustiprinkite raumenis su šiuo Olimpiniu INSPORTLINE 180 cm ilgio grifu štangai, kuris padės jums sutvirtinti, išryškinti ir išlavinti visą kūną. Ypač tvirto grūdinto plieno grifas su chromuotu paviršiumi bei išgraviruotomis rankenomis atlaikys net iki 300kg svorio ir užtikrins komfortabilią ir tuo pačiu labai efektyvią viso kūno treniruotę.

   69,99 Eur 241.66 Lt
  • 715,00 Eur

   Powermark minkštos šuoliukų platformos pliometriniams pratimams bei Crossfit treniruotėms. Pliometriniai pratimai padeda per itin trumpą laiko tarpą ištreniruoti raumenų galią, bei pratimų atlikimo greitį. Minkštas platformas galite naudoti atskirai arba sujungti dirželiais Velcro tipo užsegimu.

   715,00 Eur 2468.75 Lt
  • -30%
   11,89 Eur 16,99 Eur

   Fashy vandens pirštinės skirtos atlikti pratimus, išnaudojant vandens pasipriešinimą.

   11,89 Eur 41.05 Lt 16,99 Eur 58.66 Lt
  • 135,00 Eur

   Trigubas PowerMark skersinis Crossfit narvo rinkimui. Idealiai tinka treniruotėms, kuriose naudojamas vien kūno svoris, kaip su TRX diržais. Tvirta suvirinta plieno konstrukcija. Ilgis – 180cm, skersmuo – 28mm. Nurodyta vieneto kaina.

   135,00 Eur 466.13 Lt
  • 119,95 Eur

   Treniruokite visą kūną su 25kg Hastings kūju. Jis naudojamas siekiant didinti ištvermę, koordinaciją, sprogstamąją jėgą bei tvirtinti viso kūno raumenis. Idealiai tinka Crossfit treniruotėms – skirtas trankyti gumines padangas. Pagamintas iš vientiso lydinio. 

   119,95 Eur 414.16 Lt

  VS - SPORT savaitės išpardavimas

  VS - SPORT projektai

  TRENIRUOKLIAI

  Siūlome didžiausią profesionalių ir buitinių treniruoklių asortimentą Lietuvoje. Bet kokiam skoniui ir kišenei – elipsiniai, dviračiai, bėgimo takeliai, spinigo dviračiai, multifunkciniai, laisvų svorių, jėgos treniruokliai...

  VS - SPORT projektai

  SALIŲ ĮRENGIMAS

  UAB „VS Sport“ gali pilnai įrengti bet kokias sportui skirtas patalpas – nuo mokyklos sporto salės iki multifunkcinės arenos. Klojame sportines grindis, tiekiame ir montuojame krepšinio bei kitų sporto šakų konstrukcijas, švieslentes, tribūnas.

  VS - COURT

  VS - COURT

  Įrenginėjame įvairiausias lauko sporto aikšteles – tenisui, krepšiniui, futbolui, tinkliniui ir kitoms sporto šakoms. "VS Court" prekės ženklo sportinė danga yra tiekiama ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių pirkėjams.

  Sporto salių rengimas

  VS - PROJEKTAI

  Projektuojame ir konsultuojame visais su sporto klubų įrengimų susijusais klausimais. Tiekiame visą reikalingą inventorių ir įrangą sporto klubams, viešbučių ar bendruomenių treniruoklių salėms ir panašios paskirties objektams.

  • greitas-pristatymas.png

   GREITAS PRISTATYMAS

   Apie 80% prekių turime sandėlyje ir pristatysime Jums jas jau kitą dieną po pirkimo.

  • VS-SPORT techninis skyrius

   TECHNINIS APTARNAVIMAS

   Mūsų techninis skyrius pasirūpins garantiniu aptarnavimu, padės sumontuoti įsigytą prekę, atliks remontą, pakonsultuos priežiūros klausimais.

  • Patogus atsiskaitymas už prekes

   PATOGUS ATSISKAITYMAS

   Platus mokėjimo būdų pasirinkimas – lizingas, el.bankininkystė, sutartys, grynieji pinigai.

  UAB "VS - SPORT"

  Sporto įrangos ir inventoriaus parduotuvė

  Bendrovės specializacija – didmeninė ir mažmeninė prekyba sporto įranga ir inventoriumi, taip pat bendrovė teikia paslaugas įrengiant sporto objektus, arenas, aikšteles ar aikštynus bei sporto klubus. Prekiaujama tiek iš prekybos taškų, tiek elektroninėje erdvėje – šiuo metu www.vs-sport.lt yra  didžiausia sporto įrangos elektroninė parduotuvė Lietuvoje.

  Tiekdami įvairų sporto įrangos ir inventoriaus asortimentą savo pirkėjams garantuojame visapusišką aptarnavimą tiek konsultuojant renkantis įrangą, tiek sumontuojant ir prižiūrint ją vėliau. Turime sukaupę 10-ties metų patirtį.