• 155,38 Lt

  Helisports kilimėlis, skirtas pakloti po treniruokliais. Apsaugo grindis nuo įbrėžimų, slopina treniruoklių sukeliamą garsą treniruočių metu, be to, sugeria prakaitą, todėl grindis lengviau išvalyti. Išmatavimai - 220 x 100 cm, svoris - 3.95kg.

  155,38 Lt 45 Eur
 • 120,85 Lt

  Helisports kilimėlis, skirtas pakloti po treniruokliais. Apsaugo grindis nuo įbrėžimų, slopina treniruoklių sukeliamą garsą treniruočių metu, be to, sugeria prakaitą, todėl grindis lengviau išvalyti. Išmatavimai - 180 x 100 cm, svoris - 3.16kg.

  120,85 Lt 35 Eur
 • 86,32 Lt

  Helisports kilimėlis, skirtas pakloti po treniruokliais. Apsaugo grindis nuo įbrėžimų, slopina treniruoklių sukeliamą garsą treniruočių metu, be to, sugeria prakaitą, todėl grindis lengviau išvalyti. Išmatavimai - 120 x 100 cm, svoris - 2.12kg.

  86,32 Lt 25 Eur
 • 113,91 Lt

  inSPORTline medicininiai kamuoliai puikiai tinkantis įvairaus tipo pratimams atlikti, stiprinti bendrai fizinei būklei, judesių koordinacijai lavinti.

  113,91 Lt 32.99 Eur
 • 2 589,60 Lt

  Unikali Infiniti R9 dviguba oro ir magnetinė pasipriešinimo sistema sukuria natūralių yrių įspūdį, o po treniruotės sulankstę treniruoklį lengvai transportavimo ratukais perkelsite į kitą vietą. Modernus LCD displėjus su 18 programų, HRC funkcija ir vartotojo nustatymais rodys visą pagrindinę treniruotės informaciją.

  2 589,60 Lt 750 Eur
 • 4 126,10 Lt

  Infiniti R-200 kokybiškas profesionalus irklavimo treniruoklis itin patogus ir kokybiškas, tinkamas naudoti ir fizioterapijai. Dviguba magnetinė ir oro pasipriešinimo sistema, reguliuojama elektroniniu būdu, LCD ekranas su HRC funkcija ir daugybė kitų privalumų leis greitai ir efktyviai pasiekti norimų sportinių tikslų.

  4 126,10 Lt 1195 Eur
 • 3 090,26 Lt

  Tiems, kas įpratę treniruotis ant irklavimo treniruoklio sporto klube, sunku priprasti prie ne tokių kokybiškų pigesnių nekomercinių modelių, tačiau Infiniti R-100 oro/magnetinio pasipriešinimo treniruoklis aukštą kokybę siūlo už priimtiną kainą.

  3 090,26 Lt 895 Eur
 • -25%
  1 810,13 Lt 2 413,51 Lt

  Šie hanteliai yra iš VS-FITNESS gumuotų hantelių serijos nuo 1 iki 50kg. Hantelio rankenos yra padengtos gofruotu chromu, ko dėka suprakaitavus rankoms hanteliai neslysta. Hantelio disko šonuose pažymėtas aiškiai matomas hantelių svoris. Diskų paviršius yra gumuotas, ko dėka hanteliai nesibraižo bei nesukelia triukšmo atsitrenkdami vienas į kitą.

  1 810,13 Lt 524.25 Eur 2 413,51 Lt 699 Eur

VS - SPORT savaitės išpardavimas

VS - SPORT projektai

TRENIRUOKLIAI

Siūlome didžiausią profesionalių ir buitinių treniruoklių asortimentą Lietuvoje. Bet kokiam skoniui ir kišenei – elipsiniai, dviračiai, bėgimo takeliai, spinigo dviračiai, multifunkciniai, laisvų svorių, jėgos treniruokliai...

VS - SPORT projektai

SALIŲ ĮRENGIMAS

UAB „VS Sport“ gali pilnai įrengti bet kokias sportui skirtas patalpas – nuo mokyklos sporto salės iki multifunkcinės arenos. Klojame sportines grindis, tiekiame ir montuojame krepšinio bei kitų sporto šakų konstrukcijas, švieslentes, tribūnas.

VS - COURT

VS - COURT

Įrenginėjame įvairiausias lauko sporto aikšteles – tenisui, krepšiniui, futbolui, tinkliniui ir kitoms sporto šakoms. "VS Court" prekės ženklo sportinė danga yra tiekiama ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių pirkėjams.

Sporto salių rengimas

VS - PROJEKTAI

Projektuojame ir konsultuojame visais su sporto klubų įrengimų susijusais klausimais. Tiekiame visą reikalingą inventorių ir įrangą sporto klubams, viešbučių ar bendruomenių treniruoklių salėms ir panašios paskirties objektams.

 • greitas-pristatymas.png

  GREITAS PRISTATYMAS

  Apie 80% prekių turime sandėlyje ir pristatysime Jums jas jau kitą dieną po pirkimo.

 • greitas-pristatymas.png

  TECHNINIS APTARNAVIMAS

  Mūsų techninis skyrius pasirūpins garantiniu aptarnavimu, padės sumontuoti įsigytą prekę, atliks remontą, pakonsultuos priežiūros klausimais.

 • greitas-pristatymas.png

  PATOGUS ATSISKAITYMAS

  Platus mokėjimo būdų pasirinkimas – lizingas, el.bankininkystė, sutartys, grynieji pinigai.

UAB "VS - SPORT"

Sporto įrangos ir inventoriaus parduotuvė

Bendrovės specializacija – didmeninė ir mažmeninė prekyba sporto įranga ir inventoriumi, taip pat bendrovė teikia paslaugas įrengiant sporto objektus, arenas, aikšteles ar aikštynus bei sporto klubus. Prekiaujama tiek iš prekybos taškų, tiek elektroninėje erdvėje – šiuo metu www.vs-sport.lt yra  didžiausia sporto įrangos elektroninė parduotuvė Lietuvoje.

Tiekdami įvairų sporto įrangos ir inventoriaus asortimentą savo pirkėjams garantuojame visapusišką aptarnavimą tiek konsultuojant renkantis įrangą, tiek sumontuojant ir prižiūrint ją vėliau. Turime sukaupę 10-ties metų patirtį.