• 83,49 Eur

   Venum „Giant“ makivaros su paminkštintais dirželiais ir rankos atrama suteikia maksimalaus komforto treneriui, o sluoksniuota tanki puta sugeria net stipriausius spyrius bei smūgius.

   83,49 Eur 288.27 Lt
   Nemokamas pristatymas
  • 45,49 Eur

   Venum greičio kriaušė pasižymi tikslios formos dizainu, užtikrinančiu tinkamą atšokimą. Padeda išugdyti ypatingai greitus refleksus bei smūgių koordinaciją. Patvari kamera, aukščiausios kokybės Skintex oda bei sutvirtintos siūlės išlaikys šią kriaušę tokios pat geros kokybės net po daugybės treniruočių.

   45,49 Eur 157.07 Lt
  • 41,49 Eur

   Itin lengvos ir kompaktiškos bokso letenos Venum „Light“ leis išugdyti smūgius rankomis ir alkūnėmis, o kartu ir smūgių techniką bei greitį. Išgaubtas dizainas suteikia maksimalaus patogumo treneriui, taip pat padeda sumažinti traumų tikimybę.

   41,49 Eur 143.26 Lt
  • 90,99 Eur

   Itin lengvos ir kompaktiškos bokso letenos leis išugdyti smūgių greitį bei tikslumą – vienus svarbiausių kikbokso įgūdžių. Cellular technologija dar geriau sugeria smūgių jėgą ir leidžia tvirčiau suimti letenas.

   90,99 Eur 314.17 Lt
   Nemokamas pristatymas
  • 56,29 Eur

   Rankų darbo MMA pirštinės Venum „Impact“ pagamintos Tailande iš aukštos kokybės sintetinės odos Skintex. Išskirtinis dizainas, aukšta kokybė – šios pirštinės jūsų tikrai nenuvils.

   56,29 Eur 194.36 Lt
  • 56,29 Eur

   Užsidėkite šias pirštines ir pulkite į sėkmingą ataką! Venum „Attack“ pirštinės pagamintos iš 100% Skintex odos, tad puikiai tinka tiek treniruotėms, tiek ir kovoms. Rankų darbo, pagamintos Tailande, puikiai prisitaiko prie rankos, pasižymi patvarumu ir stilingu dizainu. Tanki puta apsaugo nuo smūgių. Visi pirštai – taip pat ir nykštys – turi papildomą...

   56,29 Eur 194.36 Lt
  • 64,49 Eur

   Venum „Elite“ MMA saringo pirštinės sukurtos bendradarbiaujant kartu su geriausiais Venum MMA kovotojais. Lenktas dizainas ir puikiai smūgius sugerianti puta užtikrina tinkamą abejų kovotojų apsaugą. Pirštinės rankų darbo, pagamintos Tailande iš aukščiausios kokybės Skintex odos, tad atlaikys net pačias intensyviausias treniruotes.

   64,49 Eur 222.67 Lt
  • 71,69 Eur

   Jokių įmantrybių bei gudrybių – tiesiog norėjome vartotojui pasiūlyti patogesnes aukščiausios kokybės pirštines rinkoje. Jos buvo pagamintos šalyje, garsėjančioje kokybiška bokso įranga, kurioje ir gimė Muay Thai – Tailande. Medžiagų kokybės parinkimui nėra lygių – pirštinių gamybai naudojama kokybiškiausia Nappa oda.

   71,69 Eur 247.53 Lt
  • No special products at this time.
  VS - SPORT savaitės išpardavimas
  VS - SPORT projektai

  TRENIRUOKLIAI

  Siūlome didžiausią profesionalių ir buitinių treniruoklių asortimentą Lietuvoje. Bet kokiam skoniui ir kišenei – elipsiniai, dviračiai, bėgimo takeliai, spinigo dviračiai, multifunkciniai, laisvų svorių, jėgos treniruokliai...

  VS - SPORT projektai

  SALIŲ ĮRENGIMAS

  UAB „VS Sport“ gali pilnai įrengti bet kokias sportui skirtas patalpas – nuo mokyklos sporto salės iki multifunkcinės arenos. Klojame sportines grindis, tiekiame ir montuojame krepšinio bei kitų sporto šakų konstrukcijas, švieslentes, tribūnas.

  VS - COURT

  VS - COURT

  Įrenginėjame įvairiausias lauko sporto aikšteles – tenisui, krepšiniui, futbolui, tinkliniui ir kitoms sporto šakoms. "VS Court" prekės ženklo sportinė danga yra tiekiama ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių pirkėjams.

  Sporto salių rengimas

  VS - PROJEKTAI

  Projektuojame ir konsultuojame visais su sporto klubų įrengimų susijusais klausimais. Tiekiame visą reikalingą inventorių ir įrangą sporto klubams, viešbučių ar bendruomenių treniruoklių salėms ir panašios paskirties objektams.

  • greitas-pristatymas.png

   GREITAS PRISTATYMAS

   Apie 80% prekių turime sandėlyje ir pristatysime Jums jas jau kitą dieną po pirkimo.

  • VS-SPORT techninis skyrius

   TECHNINIS APTARNAVIMAS

   Mūsų techninis skyrius pasirūpins garantiniu aptarnavimu, padės sumontuoti įsigytą prekę, atliks remontą, pakonsultuos priežiūros klausimais.

  • Patogus atsiskaitymas už prekes

   PATOGUS ATSISKAITYMAS

   Platus mokėjimo būdų pasirinkimas – lizingas, el.bankininkystė, sutartys, grynieji pinigai.

  UAB "VS - SPORT"

  Sporto prekės internetu

  Bendrovės specializacija – didmeninė ir mažmeninė prekyba sporto įranga ir inventoriumi, taip pat bendrovė teikia paslaugas įrengiant sporto objektus, arenas, aikšteles ar aikštynus bei sporto klubus. Prekiaujama tiek iš prekybos taškų, tiek elektroninėje erdvėje – šiuo metu www.vs-sport.lt yra  didžiausia sporto prekių ir įrangos elektroninė parduotuvė Lietuvoje.

  Tiekdami įvairų sporto įrangos ir inventoriaus asortimentą savo pirkėjams garantuojame visapusišką aptarnavimą tiek konsultuojant renkantis įrangą, tiek sumontuojant ir prižiūrint ją vėliau. Turime sukaupę 10-ties metų patirtį.


  Raktažodžiai:

  Batutai

  ,

  Riedučiai

  ,

  Treniruokliai

  ,

  Hanteliai

  ,

  Sporto prekes internetu

  ,

  Krepšinio lentos

  ,

  Bėgimo takeliai

  ,

  Elipsiniai treniruokliai

  ,

  Krepšinio stovai

  ,

  Stalo teniso stalai

  ,

  Bokso kriaušės