Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Plytelės, volai

Kaladėlės ir volai praplės jogos ir pilateso užsiėmimų skaičių bei padarys jogos bei pilateso treniruotes dar intensyvesnes.

 

Yra 6 prekių.
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių
 • 6,50 Eur

  Insportline jogos plytelė Bricky M padės atlikti įvairius tempimo pratimus bei suteiks stabilumo atliekant sudėtingas pozas, taip pat skirta suteikti treniruotėms intensyvumo. Plytelę gali naudoti nėščios moterys, kurioms ypatingai reikia papildomo prilaikymo atliekant pratimus. Pagaminta iš putos – tvirta, tačiau lengva, švelniu paviršiumi.

  6,50 Eur
  Prekė yra sandėlyje. Greitas pristatymas.
 • 9,49 Eur

  REEBOK jogos plytelė yra skirta palengvinti pratimus susijusius su kūno balansu bei tempimu. Pati plytelė yra tvirta, lengva ir pakankamai kompaktiško dydžio.

  9,49 Eur
 • 9,99 Eur

  Universalios paskirties Reebok jogos plytelė. Padeda atlikti daugybę jogos pozų ir išlaikyti sudėtingesnius balanso bei tempimo pratimus. Lengvą kompaktišką plytelę pritaikysite pagal savo poreikius. Atliekant kai kurias jogos pozas ne visada taip paprasta pasiekti grindis - 22.8 x 15.2 x 7.6 cm plytelė suteiks jums patogią platformą, padės tapti...

  9,99 Eur
  Prekė yra sandėlyje. Greitas pristatymas.
 • -47% Akcija -ZIVA TRENIRUOČIŲ VOLAS 91 cm
  16,95 Eur 31,99 Eur

  ZIVA treniruočių volas yra skirtas pagerinti stuburo lankstumą, apatinės kūno dalies balansą ir padidinti ištvermę. Taip pat gali būti naudojamas lengvam nugaros slankstelių tempimui ir mobilizacijai. Volas yra pilkos spalvos, pagamintas iš sintetinės EVA putos, neslystančio paviršiaus, jo ilgis - 91 cm, diametras - 15 cm.

  16,95 Eur 31,99 Eur
  Prekė yra sandėlyje. Greitas pristatymas.
 • -40% Akcija -TRENIRUOČIŲ VOLAS REEBOK 45 cm
  20,99 Eur 34,99 Eur

  Reebok treniruočių volas yra skirtas pagerinti stuburo lankstumą, apatinės kūno dalies balansą ir padidinti ištvermę. Taip pat gali būti naudojamas lengvam nugaros slankstelių tempimui ir mobilizacijai. Volas yra pilkos spalvos, jo ilgis - 45 cm, diametras - 15 cm.

  20,99 Eur 34,99 Eur
  Prekė yra sandėlyje. Greitas pristatymas.
 • -30% Akcija -TRENIRUOČIŲ VOLAS REEBOK 90 cm
  39,89 Eur 56,99 Eur

  Reebok treniruočių volas yra skirtas pagerinti stuburo lankstumą, apatinės kūno dalies balansą ir padidinti ištvermę. Taip pat gali būti naudojamas lengvam nugaros slankstelių tempimui ir mobilizacijai. Volas yra pilkos spalvos, jo ilgis - 90 cm, diametras - 15 cm.

  39,89 Eur 56,99 Eur
  Prekė yra sandėlyje. Greitas pristatymas.
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių

Filtrai

Naujos prekės

Straipsniai