Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Dviračiai treniruokliai

Ieškote būdų, kaip tiesiog namuose numesti svorio? O galbūt mėgstate važinėtis dviračiu, tačiau lietingi ir gana šalti Lietuvos orai dažnai sujaukia pasivažinėjimo dviračiu planus? Turime išeitį, kuri ne tik atstos dviračių sportą, bet ir sutvirtins Jūsų kūną.... Skaityti plačiau

 

Yra 29 prekių.
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 29 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 29 prekių

Dviračio treniruoklio pasirinkimas

Dviratis treniruoklis – nepamainomas kardio treniruočių įrankis tiek namuose, tiek ir sporto salėje. Širdžiai, kraujagyslėms bei kūno linijoms teikiama nauda mėgaujasi tiek pažengę sportininkai, tiek ir pradedantieji. Kad dviračio treniruoklio pasirinkimas netaptų sudėtinga užduotimi, siūlome apžvelgti kelis pagrindinius punktus ir apsvarstyti, kokių savybių bei funkcijų ieškote.

Pasipriešinimo sistema būna magnetinė ir mechaninė. Dviračiai treniruokliai su mechanine sistema įprastai kainuoja kiek pigiau ir jų pasipriešinimas turi kelis lygius bei yra valdomas rankiniu būdu, pavyzdžiui, pasukant ratuką. Tuo tarpu magnetinė pasipriešinimo sistema veikia ypatingai tyliai, susidėvi lėčiau ir įprastai turi apie 30-70 lygių, valdomų elektroniniu būdu.

Patogi pozicija – vienas svarbiausių aspektų, kadangi ant treniruoklio dviračio teks praleisti nemažai laiko. Žiūrėkite, kad sėdynė būtų ergonomiška, geriausia – reguliuojama vertikaliai ir horizontaliai.

Programos. Jei ieškote dviračio treniruoklio bendram tonusui palaikyti ar trumpoms retoms treniruotėms, jums pakaks vos kelių programų, tačiau siekdami pagerinti ištvermę, širdies darbą ar net numesti svorio, ieškokite treniruoklio su širdies rimto matavimo funkcija, širdies ritmo kontrole ir kuo daugiau programų, kurios ne tik suteiks papildomos motyvacijos, bet ir nepabos.

Papildomos funkcijos. Dviračių treniruoklių kaina priklauso ir nuo papildomų funkcijų kiekio – ventiliatoriaus, kolonėlių su MP3 jungtimi, Bluetooth sąsaja. 

Naujos prekės

Straipsniai