Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Bėgimo takeliai

Mūsų parduotuvėje „VS-SPORT“ parduodami įvairūs elektriniai bėgimo takeliai, skirti treniruotėms tiek namuose, tiek profesionaliam naudojimui. Dailioms kūno linijoms formuoti skirtas treniruoklis ypač teigiamai veikia ir širdies, kraujagyslių bei... Skaityti plačiau

 

Yra 32 prekių.
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 32 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 32 prekių

Bėgimo takelio pasirinkimas

Tai atsakingas procesas, kadangi rinkoje vyrauja itin platus asortimentas. Prieš įsigyjant siūlome apsvarstyti kelis svarbius aspektus:

1.Amortizacija. Siekiant kuo labiau apsaugoti sąnarius, ieškokite bėgimo takelių su amortizacine sistema – ji sugers smūgio jėgą kontakto metu ir sumažins sąnariams tenkančią apkrovą.

2.Variklis. Kuo variklis galingesnis – tuo ilgesnį laiką gali veikti pilnu pajėgumu net su didesne apkrova. Atkreipkite dėmesį, kad apie galingesnį variklį verta pagalvoti, net jei ieškote bėgimo takelio vaikščiojimui, kadangi veikiant lėtesniu greičiu treniruoklis gauna kur kas didesnę apkrovą.

3.Garantija. Investuojant pinigus tikimasi, kad treniruoklis tarnaus ilgai, tad vienas svarbesnių faktorių renkantis bėgimo takelį – patvarumas ir patikimumas, kurį užtikrina garantija. Reebok bėgimo takelių varikliams taikoma net 10 metų garantija.

4.Funkcionalumas. Didesnė bėgimo takelių kaina dažnai lemia ir platesnį funkcijų bei programų pasirinkimą, kurios padeda lengviau pasiekti norimų tikslų ir kartu leidžia stebėti progresą.

5.Patogumas. Apsvarstykite, ar norite pigiai įsigyti tik pagrindines funkcijas turintį bėgimo takelį, ar planuojate investuoti į papildomus patogumo suteikiančius aspektus, pavyzdžiui, ventiliatorių, garso kolonėles ar suderinamumą su išmaniaisiais įrenginiais.

Bėgimo takeliai – vieni populiariausių treniruoklių visoje rinkoje, kadangi imituoja mums įprastą ir patogų treniruočių būdą – bėgimą ir vaikščiojimą. Nesvarbu, ieškote profesionalaus treniruoklio, ar sulankstomo treniruotėms namuose, šioje kategorijoje rasite jūsų poreikius atitinkančių elektrinių bėgimo takelių.

Naujos prekės

Straipsniai