Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Batutai

 

Subkategorijos


Yra 44 prekių.
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 44 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 44 prekių

Batuto pasirinkimas

Batutas ne tik suteiks šaunią pramogą, bet ir taps kiemo puošmena, tačiau rinkdamiesi batutą internetu atsižvelkite į kelis aspektus:

1.Saugumas. Batuto pasirinkimas pirmiausia turėtų priklausyti ne nuo kainos, o nuo svarbiausio kriterijaus – saugumo, štai kodėl patartina įsigyti batuto komplektą su tinklu, kuris užtikrins, kad šokinėdami vaikai neiškris. Jei visgi nusprendėte tinklą nusipirkti atskirai – įsitikinkite, kad jis tiks jūsų batuto modeliui, antraip tvirtai nesilaikys ir net atsiras tikimybė susižeisti. Įsigydami batutą vaikams ar suaugusiems taip pat atitinkamai atkreipkite dėmesį į maksimalų vartotojo svorį.

2.Minkštumas. Pigiau kainuojantys batutai įprastai būna kiek kietesni, nes kuo batutas turi daugiau spyruoklių ir kuo jos ilgesnės – tuo batutas minkštesnis ir lengviau šokinėti net mažiems vaikams.

3.Paminkštinimai, dengiantys spyruokles – ieškokite tokių, kurie uždengtų visą spyruoklių paviršių ir nebūtų lengvai nuimami, tuomet būsite tikri, kad net nukritę ant spyruoklių vaikai nesusižalos.

Kokybiškas batutas su tinklu – tai smagi aktyvaus laisvalaikio pramoga visai šeimai. Patyrę šuolio džiaugsmą mažieji patys prašys išeiti į lauką pažaisti. Plačiame mūsų parduotuvės asortimente parduodami ekonominės klasės čekų firmos, Insportline, o taip pat ypatingu ilgaamžiškumu bei šuolio komfortu pasižymintys olandų firmos Exit batutai vaikams ir suaugusiems. Galite įsigyti modernius įleidžiamus į žemę, kambarinius ar įprastus batutų komplektus.

Naujos prekės

Straipsniai