Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas VAT
Tables

Tables


Stalviršis. Kaip jau sufleruoja pats žaidimo pavadinimas, stalo tenisas žaidžiamas ant stalo, todėl ir jo paviršius turi būti specialus. Teniso stalas turėtų turėti kuo storesnę plokštę, nes nuo to priklausys kamuoliuko atšokimas. Teniso stalo kaina dažniausiai irgi atspindi stalviršio kokybę: visai plonų stalų kaina gali būti kur kas mažesnė, negu profesionalių, rimtų teniso stalų. Atkreipkite dėmesį, kad teniso stalas, pritaikytas žaidimui lauke, turi kur kas plonesnį paviršių nei vidaus teniso stalas. Taip yra todėl, kad atšokimą pagerina stalviršio medžiaga ir specialus UV spinduliams bei drėgmei atsparus laminatas.

Aksesuarai. Stalo tenisas yra unikalus žaidimas, kurį galima žaisti tiek lauke, tiek viduje. Tačiau kiekvienam atvejui, teniso stalas turėtų būti prižiūrimas, antraip galimi įvairūs pažeidimai ar neigiamas aplinkos poveikis. Jei jau išsirinkote vidaus stalą ir bet kokia kaina norite jį išlaikyti nepažeistą ilgą laiką, rekomenduojame įsigyti specialų uždangalą sandėliavimui. Šis stalas nėra atsparus oro pokyčiams: veikiamas karščio, šalčio ar drėgmės, paviršius deformuojasi, tad patartina jį laikyti uždengtą.

Taigi, siekdami įsigyti kokybišką stalo teniso stalą, investuokite į esmines jo savybes, nuo kurių ne tik priklausys paties žaidimo kokybė, bet ir patogumas ar saugumas. Tiesa, kad ir koks smagus žaidimas bebūtų stalo tenisas, teniso stalas privalo minimalios priežiūros. Skiriant šiek tiek laiko ir pastangų, ilgus metus galėsite džiaugtis nepažeistu ir pradinės išvaizdos beveik nepraradusiu teniso stalu. Mūsų asortimente rasite stalo teniso stalų, kurie patenkins net pačių reikliausių žaidėjų poreikius.

Recent Articles