Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Išmaniosios apyrankės

Išmaniosios apyrankės skirtos visiems, kas nori sekti savo kasdienę veiklą bei miego kokybę 24-ias valandas per parą, o kartu pasiekti tam tikrų tikslų, pavyzdžiui numesti svorio, įgauti norimas formas ar tiesiog daugiau judėti. Išmanioji apyrankė, tai ne tik produktas, tai ir gyvenimo būdas! VS-Sport internetinėje parduotuvėje išmaniąją apyrankę gali įsigyti internetu dar geresne kainą. 

 

Yra 3 prekių.
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių

Išmaniosios apyrankės pasirinkimas

Išmanioji apyrankė padės jums sužinoti, kiek laiko judate, miegate, ar iš viso nieko neveikiate. Tai puikus įrankis, paskatinantis aktyviau leisti laisvalaikį ir padėsiantis jums lengviau pasiekti užsibrėžtų tikslų ir palaikyti organizmo sveikatą. Dažniausiai išmanios apyrankės tinka daugeliui sporto šakų, tačiau jei labiausiai mėgstate plaukimą, vertėtų paieškoti vandeniui atsparios išmaniosios apyrankės.

Jei tik pradėjote sportuoti ar norite tiesiog palaikyti fizinį aktyvumą, jums puikiai tiks išmanioji apyrankė su paprasčiausiomis funkcijomis, skaičiuojanti nueitus žingsnius, kalorijas. Įprastai tokios apyrankės kainuoja pigiau, nei turinčios daugybę funkcijų, tačiau jei vis tik reguliariai užsiimate aktyvia veikla, verta paieškoti įvairesnių funkcijų, pavyzdžiui, miego kokybės sekimo ar įmontuoto širdies ritmo matuoklio kuris yra vienas pagrindinių sveikatos ir efektyvios treniruotės rodiklių.

Dažniausiai išmaniosios apyrankės suderinamos su programėlėmis telefone, tad vertėtų pasidomėti, apie programėlės teikiamas funkcijas. Pavyzdžiui, Striiv Fusion bei Striiv Bio išmanioji apyrankė leidžia fiksuoti, ar laikėtės mitybos rėžimo gėrėte pakankamai vandens, taip pat galite fiksuoti savo svorį, stebėti progresą ar rungtyniauti su draugais.

 Įsigydami išmaniąją apyrankę internetu nesuklysite – taip būsite užtikrinti, kad pasinaudojote geriausiu pasiūlymu ar akcija ir įsigijote už žemiausią rinkos kainą. VS-Sport elektroninės parduotuvės asortimente rasite Striiv aktyvumo apyrankių sportui su išmaniosiomis funkcijomis. 

Filtrai

Gamintojas

Naujos prekės

Straipsniai