Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Vaikiški žaidimų nameliai

Leiskite savo vaikams sukurti aplinką žaidimams su šauniais žaidimų nameliais. Iki smulkmenų apgalvotų detalių dėka nameliai skatins vaizduotę ir nukels jūsų vaikus į svajonių kampelį. Vaikiški nameliai papuoš bet kurį sodą, o pro langus ir duris į vidų pateks pakankamai saulės šviesų ir gryno oro. Vaikams patinka aktyviai leisti laisvalaikį, tačiau taip pat patinka žaidimai, lavinantys vaizduotę. Su šiais mediniais nameliais vaikai galės lavinti tiek fizinius, tiek ir socialinius įgūdžius. Vaikiški nameliai - puikus sprendimas tiek vaiko poilsiui, tiek kokybiškam laisvo laiko praleidimui.

 

Yra 16 prekių.
Rodoma 1 - 16 iš 16 prekių
Rodoma 1 - 16 iš 16 prekių

Vaikiški nameliai turi nuolat stovėti lauko sąlygomis, tad privalo atlaikyti prastas oro sąlygas. Realistiškai atrodantys Exit Toys mediniai nameliai pagaminti iš aukštos kokybės džiovinto kedro, kuris yra ilgaamžiškas, nereikalauja jokios papildomos priežiūros ir yra atsparus vandeniui, tad nesugeria drėgmės ir yra atsparus puvimui. Tai vienintelė tokio tipo mediena, turinti trumpus švelnius plaušus, tad smarkiai sumažėja rakščių tikimybė.

Lengvai surenkami vaikiški nameliai atitinka aukščiausius Europos sąjungos kokybės standartus ir yra saugūs naudoti, be to, nameliai neapdoroti jokiais chemikalais ir dažyti vandens pagrindo dažais, tad yra ekologiški ir visiškai nekenkia sveikatai. Unikalaus dizaino, saugūs olandų prekinio ženklo Exit Toys nameliai už geriausią kainą. Plačiame asortimente galėsite išsirinkti iš skirtingų spalvų, dizainų variacijų, taip pat įsigyti įprastus ar pakeltus nuo žemės namelius, su terasomis ar čiuožyklomis.

Naujos prekės

Straipsniai