Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Elipsiniai treniruokliai

Elipsinis treniruoklis, kitaip dar vadinamas slidėmis, yra vienas populiariausių treniruoklių namų bei komerciniam naudojimui. Tiek vyrai, tiek moterys besinaudojantys šiuo treniruokliu jau po pirmųjų mėnesių stebi akivaizdžius kūno pokyčius: stangesnis kūnas, dailesnės linijos ir tvirtesni raumenys. Elipsiniai treniruokliai skirti įvairaus amžiaus asmenims, norintiems tiesiog savo namuose stangrinti kūną bei atrodyti dar geriau. Taip taip šiuos treniruoklius-slides galima dažnai pamatyti ir sporto klubuose.

Elipsinis treniruoklis yra rekomenduojamas širdies, kraujotakos ar kvėpavimo sistemos sutrikimų turintiems asmenims. Reguliarios, prie individualaus žmogaus fizinio pasirengimo priderintos treniruotės ant elipsinių treniruoklių padeda stiprinti širdies, kraujagyslių, kvėpavimo sistemos darbą, sutvirtina raumenis. Be to, elipsiniai treniruokliai visiškai nekenkia sąnariams – nepažeidžiama sąnario struktūra, nekyla grėsmė, kad ateityje prasidės kelio sąnario skausmai, žmogus nerizikuos patirti traumų. Greitai pasiekti norimų rezultatų su elipsiniais treniruokliais galima internetu įsigijus „Reebok“, „SportsArt“, „Insportline“, „Impulse“ ar kitų kompanijų treniruoklius profesionaliam bei namų naudojimui. Geriausia kaina ir aukšta prietaiso kokybė – tai privalumai, kuriuos gausite nusipirkę treniruoklį-slides.

Pas mus elektroninėje parduotuvėje „VS-SPORT“ parduodami elipsiniai treniruokliai iš Vokietijos bei Amerikos. Aukštos kokybės, patikimas ir ilgaamžis elipsinis treniruoklis pigiau parduodamas akcijų bei specialių nuolaidų metu. Nepraleiskite puikių pasiūlymų ir įsigykite treniruoklius-slides jau dabar.

 

Yra 32 prekių.
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 32 prekių
Rodoma 1 - 24 iš 32 prekių

Naujos prekės

Straipsniai