Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Elipsiniai treniruokliai

Elipsinis treniruoklis, kitaip dar vadinamas slidėmis, yra vienas populiariausių treniruoklių namų bei komerciniam naudojimui. Tiek vyrai, tiek moterys besinaudojantys šiuo treniruokliu jau po pirmųjų mėnesių stebi akivaizdžius kūno pokyčius: stangesnis kūnas, dailesnės linijos ir tvirtesni raumenys. Elipsiniai treniruokliai skirti įvairaus amžiaus asmenims, norintiems tiesiog savo namuose stangrinti kūną bei atrodyti dar geriau. Taip taip šiuos treniruoklius-slides galima dažnai pamatyti ir sporto klubuose.

Elipsinis treniruoklis yra rekomenduojamas širdies, kraujotakos ar kvėpavimo sistemos sutrikimų turintiems asmenims. Reguliarios, prie individualaus žmogaus fizinio pasirengimo priderintos treniruotės ant elipsinių treniruoklių padeda stiprinti širdies, kraujagyslių, kvėpavimo sistemos darbą, sutvirtina raumenis. Be to, elipsiniai treniruokliai visiškai nekenkia sąnariams – nepažeidžiama sąnario struktūra, nekyla grėsmė, kad ateityje prasidės kelio sąnario skausmai, žmogus nerizikuos patirti traumų. Greitai pasiekti norimų rezultatų su elipsiniais treniruokliais galima internetu įsigijus „Reebok“, „SportsArt“, „Insportline“, „Impulse“ ar kitų kompanijų treniruoklius profesionaliam bei namų naudojimui. Geriausia kaina ir aukšta prietaiso kokybė – tai privalumai, kuriuos gausite nusipirkę treniruoklį-slides.

Pas mus elektroninėje parduotuvėje „VS-SPORT“ parduodami elipsiniai treniruokliai iš Vokietijos bei Amerikos. Aukštos kokybės, patikimas ir ilgaamžis elipsinis treniruoklis pigiau parduodamas akcijų bei specialių nuolaidų metu. Nepraleiskite puikių pasiūlymų ir įsigykite treniruoklius-slides jau dabar.

 

Yra 16 prekių.
Rodoma 1 - 16 iš 16 prekių
Rodoma 1 - 16 iš 16 prekių

Elipsinio treniruoklio pasirinkimas

Priklauso nuo individualių poreikių, dažnai kaina kyla atsižvelgiant į funkcijų kiekį bei treniruoklio patvarumą, tačiau prieš įsigydami atkreipkite dėmesį į:

1.Stabdžių ir pasipriešinimo sistemą. Treniruokliai su rankinio valdymo pasipriešinimo sistema paprastai kainuoja pigiau, tačiau magnetiniai stabdžiai suteikia daugiau sudėtingumo lygių, kuriuos lengva reguliuoti elektroniniu būdu, be to, jie reikalauja mažiau priežiūros, nes stabdžiai nesiliečia prie smagračio ir nesidėvi.

2.Funkcijas. Kuo daugiau programų – tuo įvairesnės bus treniruotės. Dauguma jų teikia didelę naudą, nes padeda lengviau pasiekti norimų rezultatų. Itin geri atsiliepimai apie širdies ritmo kontrolės funkciją, kuri automatiškai reguliuoja pasipriešinimą treniruotės metu, kad išlaikytų reikiamą širdies ritmą.

3.Žingsnio ilgį. Renkantis elipsinį treniruoklį namams, apsvarstykite, kas ant jo treniruosis ir pagal tai pasirinkite žingsnio ilgį. Įprastai trumpesni (30-40cm) žingsniai tinka žemesniems bei vidutinio ūgio vartotojams, o ilgesni idealiai tinka aukštaūgiams arba tiems, kas mėgsta intensyvias treniruotes.

Nors įprastai vartotojams labiau priimtinas bėgimo takelis, iš tiesų elipsinis treniruoklis beveik nesuteikia jokios apkrovos sąnariams, tad jų teikiama nauda gali mėgautis ir tie, kas turi problemų su sąnariais ar yra patyrę traumų. Be to, elipsiniai treniruokliai turi judančias rankenas, kurių dėka efektyviai treniruojamos beveik visos pagrindinės raumenų grupės. Šioje kategorijoje – kokybiški žinomų prekinių ženklų elipsiniai treniruokliai iš Vokietijos, Amerikos tiek profesionaliam, tiek ir asmeniniam naudojimui.

Naujos prekės

Straipsniai