Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Dviračiai treniruokliai

Ieškote būdų, kaip tiesiog namuose numesti svorio? O galbūt mėgstate važinėtis dviračiu, tačiau lietingi ir gana šalti Lietuvos orai dažnai sujaukia pasivažinėjimo dviračiu planus? Turime išeitį, kuri ne tik atstos dviračių sportą, bet ir sutvirtins Jūsų kūną. Bene populiariausias ir daugelio labai mėgstamas būdas mesti svorį net nekėlus kojos iš namų yra – dviratis treniruoklis. Aukštos kokybės, patikimi prietaisai, tiekiami tiesiai iš žinomų užsienio gamintojų – dviračiai treniruokliai stimuliuoja širdies bei kraujagyslių sistemos darbą. Su tokiu prietaisu galima stiprinti ir kvėpavimo sistemą. Reguliarios treniruotės ant dviračių treniruoklių suteikia ne vien geresnę savijautą. Nulipus nuo treniruoklio, pasijausite lengvesni, o Jūsų kūno raumenys tvirtės ir kūno formos taps vis atletiškesnės. Tiesa, dviratis treniruoklis reikalauja nuolatinio pulso matavimo: tam, kad nepakenktumėte savo širdžiai pasistenkite laikas nuo laiko pasekti savo širdies ritmą ir pagal jį, esant reikalui, koreguokite treniruotės intensyvumą. Dviračiai treniruokliai dažnai vadinami kardiotreniruokliais. Maksimalų poveikį su jais galima pasiekti taip vadinamoje aerobinėje zonoje. Tai toks pulso dažnis, kuris lygus 60-80 proc. maksimalaus pulso dydžio. Norėdami apskaičiuoti šį dydį iš 220 atimkite savo amžių. Elektroninėje „VS-SPORT“ parduotuvėje parduodami tiek profesionalūs, tiek namų naudojimui skirti dviračiai treniruokliai žema kaina. Taip pat nuolat planuojame ir vykdome įvairius išpardavimus bei akcijas, o jų metu internetu treniruoklius dviračius galite įsigyti dar pigiau. Specialus sportinis dviratis treniruoklis suteiks Jums daugybę teigiamų emocijų ir Jūs akimirksniu pajusite mynimo teikiamą naudą. Nelaukite ir įsigykite treniruoklį-dviratį už geriausią kainą, pigiau, internetu jau šiandien.

 

Yra 19 prekių.
Rodoma 1 - 19 iš 19 prekių
Rodoma 1 - 19 iš 19 prekių

Dviračio treniruoklio pasirinkimas

Dviratis treniruoklis – nepamainomas kardio treniruočių įrankis tiek namuose, tiek ir sporto salėje. Širdžiai, kraujagyslėms bei kūno linijoms teikiama nauda mėgaujasi tiek pažengę sportininkai, tiek ir pradedantieji. Kad dviračio treniruoklio pasirinkimas netaptų sudėtinga užduotimi, siūlome apžvelgti kelis pagrindinius punktus ir apsvarstyti, kokių savybių bei funkcijų ieškote.

Pasipriešinimo sistema būna magnetinė ir mechaninė. Dviračiai treniruokliai su mechanine sistema įprastai kainuoja kiek pigiau ir jų pasipriešinimas turi kelis lygius bei yra valdomas rankiniu būdu, pavyzdžiui, pasukant ratuką. Tuo tarpu magnetinė pasipriešinimo sistema veikia ypatingai tyliai, susidėvi lėčiau ir įprastai turi apie 30-70 lygių, valdomų elektroniniu būdu.

Patogi pozicija – vienas svarbiausių aspektų, kadangi ant treniruoklio dviračio teks praleisti nemažai laiko. Žiūrėkite, kad sėdynė būtų ergonomiška, geriausia – reguliuojama vertikaliai ir horizontaliai.

Programos. Jei ieškote dviračio treniruoklio bendram tonusui palaikyti ar trumpoms retoms treniruotėms, jums pakaks vos kelių programų, tačiau siekdami pagerinti ištvermę, širdies darbą ar net numesti svorio, ieškokite treniruoklio su širdies rimto matavimo funkcija, širdies ritmo kontrole ir kuo daugiau programų, kurios ne tik suteiks papildomos motyvacijos, bet ir nepabos.

Papildomos funkcijos. Dviračių treniruoklių kaina priklauso ir nuo papildomų funkcijų kiekio – ventiliatoriaus, kolonėlių su MP3 jungtimi, Bluetooth sąsaja. 

Filtrai

Naujos prekės

Straipsniai