Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Bėgimo takeliai

Mūsų parduotuvėje „VS-SPORT“ parduodami įvairūs elektriniai bėgimo takeliai, skirti treniruotėms tiek namuose, tiek profesionaliam naudojimui. Dailioms kūno linijoms formuoti skirtas treniruoklis ypač teigiamai veikia ir širdies, kraujagyslių bei kvėpavimo sistemas, o gana kompaktiškas prietaiso dydis leis namuose jį pastatyti praktiškai bet kur. Siekti atletiško kūno bei gerinti sveikatą dabar galima šiuolaikiško treniruoklio – bėgimo takelio – pagalba.

Bėgimo takelis namuose – puikus treniruoklis, padėsiantis pasiekti norimų rezultatų tiesiog sportuojant namuose. Modernaus dizaino, daugiafunkcinis prietaisas skirtas tiek išorės grožiui, tiek sveikatos stiprinimui. Bėgimo takeliai padeda kovoti su viršsvoriu, stiprina širdies, kraujagyslių bei kvėpavimo sistemas. Tiesa, sportuojant ant šio treniruoklio, ypatingai namuose, būtina reguliariai stebėti savo pulsą. Jei bet kokia kaina siekiate sulieknėti ar sustiprinti savo organizmą, siekite maksimalių rezultatų nuolat sportuodami ant bėgtakio. Treniruojantis kardiotreniruokliu, didžiausias poveikis pasiekiamas vadinamojoje aerobinėje zonoje. Kas tai yra? Aerobinė zona – tai pulso dažnis, lygus 60-80 proc. maksimalaus pulso dydžiui, kurį galima apskaičiuoti pagal formulę 220 minus žmogaus amžius.

Jeigu Jūsų namai dar turi laisvą vietelę, o Jūs pats kuris laikas svajojate apie sportiškesnį kūną, rinkitės treniruoklius iš plataus mūsų asortimento. Pas mus bėgimo takelio kaina yra ypač patraukli, taigi profesionalų, aukštos kokybės sporto treniruoklį įsigysite pigiau. Dažnai taikome akcijas, specialias nuolaidas. Įsigykite bėgimo takelį internetu ir treniruotis galėsite net nežengę kojos iš namų.

 

Yra 11 prekių.
Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių
Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių

Bėgimo takelio pasirinkimas

Tai atsakingas procesas, kadangi rinkoje vyrauja itin platus asortimentas. Prieš įsigyjant siūlome apsvarstyti kelis svarbius aspektus:

1.Amortizacija. Siekiant kuo labiau apsaugoti sąnarius, ieškokite bėgimo takelių su amortizacine sistema – ji sugers smūgio jėgą kontakto metu ir sumažins sąnariams tenkančią apkrovą.

2.Variklis. Kuo variklis galingesnis – tuo ilgesnį laiką gali veikti pilnu pajėgumu net su didesne apkrova. Atkreipkite dėmesį, kad apie galingesnį variklį verta pagalvoti, net jei ieškote bėgimo takelio vaikščiojimui, kadangi veikiant lėtesniu greičiu treniruoklis gauna kur kas didesnę apkrovą.

3.Garantija. Investuojant pinigus tikimasi, kad treniruoklis tarnaus ilgai, tad vienas svarbesnių faktorių renkantis bėgimo takelį – patvarumas ir patikimumas, kurį užtikrina garantija. Reebok bėgimo takelių varikliams taikoma net 10 metų garantija.

4.Funkcionalumas. Didesnė bėgimo takelių kaina dažnai lemia ir platesnį funkcijų bei programų pasirinkimą, kurios padeda lengviau pasiekti norimų tikslų ir kartu leidžia stebėti progresą.

5.Patogumas. Apsvarstykite, ar norite pigiai įsigyti tik pagrindines funkcijas turintį bėgimo takelį, ar planuojate investuoti į papildomus patogumo suteikiančius aspektus, pavyzdžiui, ventiliatorių, garso kolonėles ar suderinamumą su išmaniaisiais įrenginiais.

Bėgimo takeliai – vieni populiariausių treniruoklių visoje rinkoje, kadangi imituoja mums įprastą ir patogų treniruočių būdą – bėgimą ir vaikščiojimą. Nesvarbu, ieškote profesionalaus treniruoklio, ar sulankstomo treniruotėms namuose, šioje kategorijoje rasite jūsų poreikius atitinkančių elektrinių bėgimo takelių.

Naujos prekės

Straipsniai