Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Irklavimo treniruokliai

Irklavimas yra viena iš daugiausiai jėgų ir pasiruošimo reikalaujančių sporto šakų. Tiesa, jo teikiama nauda žmogaus kūnui ir sveikatai – akivaizdi. Atletiškas ir stiprūs irkluotojo kūnas visada lydimas geros nuotaikos. Gaila, bet Lietuvos orai ne visada leidžia mėgautis irklavimo sportu gamtoje, tačiau tęsti treniruotes padeda specialus irklavimo treniruoklis.

Irklavimo treniruoklis naudojamas imituoti vandens irklavimo judesius, norint mankštintis arba gerinti inklavimo įgūdžius. Su irklavimo treniruokliais pasiekiama išties daug naudos. Reguliarios treniruotės stiprina raumenis, todėl Jūsų kūnas ims tvirtėti, o Jūs patys džiaugsite po truputį ryškėjančiomis atletiškomis kūno linijomis. Be to, irkluojant dirba ne tik kojų, rankų, nugaros ar juosmens raumenys, taip pat stimuliuojama širdies bei kraujagyslių sistemos veikla.

Namuose ar sporto salėje naudojantis irklavimo treniruokliais, svarbiausia mokėti tinkamai irkluoti – sėdint pritraukite rankeną prie krūtinkaulio, tuo metu Jūsų keliai turėtų būti beveik tiesūs, o mentės suglaustos.

Kiekvienas elektroninėje „VS-SPORT“ parduotuvėje parduodamas irklavimo treniruoklis tinkamas tiek profesionaliam, tiek namų naudojimui. Šioje kategorijoje rinkitės iš plataus irklavimo treniruoklių asortimento. Visi jie parduodami ypač gera kaina. Taip pat nepraleiskite progos ir pasinaudokite specialiais pasiūlymais, akcijomis. Įsigykite mūsų parduodamus irklavimo treniruoklius internetu pigiau.

 

Yra 3 prekių.
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių

Naujos prekės

Straipsniai