Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Steperiai, laiptiniai treniruokliai

Žingsnis po žingsnio ir Jūs artėsite prie savo tikslo – gražesnės figūros ar geresnės sveikatos. Su šiuolaikiškais, žemo intensyvumo, bet ypač efektyviais treniruokliais, steperiais pasiekti norimą rezultatą nėra sudėtinga. Tereikia nustatyti reguliarų treniruočių rėžimą, lipti ant steperio ir sekti savo pulsą. Jau po pirmųjų mėnesių ant kojų pradės išryškėti raumenys, pats žmogus atrodys numetęs šiek tiek svorio. Be to, steperiai padeda stiprinti širdies veiklą bei užtikrina geresnį kraujo tekėjimą kraujagyslėmis.

Treniruotės steperiu sudegina kur kas daugiau kalorijų ir teikia didesnę naudą, nei bet kokia kita panaši tokio pat žemo intensyvumo veikla. Steperiai veikia tokiu pat principu kaip ir laiptai. Maža to, lipimas laiptais padeda sutvirtinti raumenis ir net pagerinti širdies ir kraujagyslių veiklą. Dauguma mūsų elektroninėje parduotuvėje „VS-SPORT“ parduodamų treniruoklių – daugiafunkciniai ir steperiai taip pat ne išimtis. Priklausomai nuo žmogaus fizinio pasirengimo, ištvermės bei sveikatos, galima rinktis įvairius treniruoklio intensyvumo lygius. Lėtesnis treniruoklio greitis reiškia dar daugiau sudegintų kalorijų bei tvirtesnius raumenis.

 

Yra 7 prekių.
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių

Steperiai vs-sport.lt svetainėje pigiau

Steperio, arba lietuviškai vadinamo žingsniuoklio, privalumų – ne vienas. Mūsų parduotuvėje parduodami profesionalūs, patikimų užsienio gamintojų gaminami steperiai. Be to, be standartinių steperių, „VS-SPORT“ asortimente rasite laiptinius treniruoklius bei mini steperius, skirtus sportavimui namuose. Pirkite steperius internetu ir sutaupykite. Steperiai-treniruokliai už pigesnę kainą parduodami, jei pasinaudosite mūsų taikomomis akcijomis bei nuolaidomis.

Filtrai

Paskirtis
Maksimalus vartotojo svoris

Naujos prekės

Straipsniai