Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Krepšinis

Patobulinkite sportinius įgūdžius su visa reikalingiausia krepšinio įranga: čia rasite viską nuo krepšinio kamuolio iki stovo. Krepšinio prekės kiekvieno poreikiams ir paprastas apsipirkimas internetu.

Tarp mūsų siūlomų krepšinio prekių taip pat rasite kokybiškų krepšinio kamuolių, kurių dėka patirsite naujų pojūčių. Guminiai, odiniai ir sintetinės odos kamuoliai geromis kainomis. Įvairių dydžių ir skirtingų paskirčių krepšinio kamuoliai tiek mėgėjams, tiek ir profesionaliems žaidėjams.

Elektroninės parduotuvės asortimente – įvairiausių dydžių krepšinio lentos namams ar profesionaliam naudojimui – rinkitės pagamintas iš polikarbonato arba grūdinto stiklo, įprastas ar su aukščio reguliavimo mechanizmu. Taip pat galite įsigyti pilną įrangos komplektaciją su lanku ir tinkleliu.

Patvarių ir kokybiškų krepšinio stovų dėka bet kurią vietą lengvai paversite krepšinio aikštele. Mūsų prekių asortimente rasite įbetonuojamų ar mobilių sistemų, kurių dėka bet kurią vietą paversite krepšinio aikštele. Prieinamos kainos ir patikimų prekės ženklų Lifetime, Exit Toys ir VS-Court kokybė.

Visos reikiamos krepšinio prekės ir aksesuarai, kad galėtumėte pradėti žaisti nedelsiant: lankai, tinkleliai, švilpukai, apsaugos ir dar daugybė kitų prekių, kurias patogiai galėsite įsigyti internetu.

Naujos prekės

Straipsniai