Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Žingsniamačiai, Pedometrai

Jei ieškote paprasto ir nebrangaus būdo palaikyti formą – žingsniamatis už nedidelę kainą skirtas kaip tik jums. Šie įrenginiai skirti matuoti jūsų nueitus žingsnius, taigi padeda sekti jūsų kasdienę veiklą. Nesvarbu, pedometrus naudojate kasdieniam pasivaikščiojimui, bėgimui, ar nešiojate kasdien – kompaktiški ir patogūs kišeniniai, prisegami ar ant kaklo kabinami žingsnių matuokliai teiks kasdienę naudą ir padės sekti treniruočių progresą.

 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės

Žingsniamatis taip pat geras būdas nustatyti asmeninius tikslus ir jų siekti. Matydamas kasdien nueitus žingsnius galite kasdien stengtis nueiti tiek pat ar net daugiau žingsnių. Asmeniniai tikslai yra puikus būdas palaikyti motyvaciją treniruotis, be to, kasdieniai iššūkiai leidžia pasiekti geresnius rezultatus. Naudodamiesi žingsnių matuoklių teikiama informacija galite net rungtyniauti su draugais ar šeimos nariais.

Žingsniamatis gali tapti vienintele jūsų tos dienos treniruote arba galite pasivaikščiojimus derinti su kitomis treniruotėmis. Beje, žingsniamatis gali tapti puikiu paskatinimu sportuoti ir gyventi aktyviau, o kartu gerinti sveikatą.

Mūsų parduotuvėje galite už žemą kainą įsigyti internetu įprastus pedometrus, kurie skaičiuoja žingsnius bei rodo laiką, o taip pat ir funkcionalius, skaičiuojančius nueitą distanciją, greitį, sudegintų kalorijų kiekį ar net turinčius kelių dienų treniruočių atmintį.

Filtrai

Gamintojas

Naujos prekės

Straipsniai