Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Širdies ritmo matuokliai - Pulsometrai

Širdies ritmo matuoklis suteikia visą svarbiausią informaciją, norint palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Nesvarbu, esate patyręs sportininkas ar tiesiog mėgstate nubėgti kelis kilometrus ant bėgimo takelio  - pulsometras padės jums sekti širdies bei kraujagyslių sistemos darbą ir sveikatą. Šiuolaikiniai širdies ritmo matuokliai yra nedideli, dėvimi po drabužiais ar ant riešo ir juos patogiai galima nešioti nors ir kasdien.

 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės

Kai kurie pulsometrai taip pat turi papildomas naudingas funkcijas, tokias kaip ratų skaičiavimas, chronometras, žadintuvas, integruota kelių dienų treniruočių atmintis, padėsianti sekti progresą ir panašiai.

Tinkamai dirbanti širdis treniruotės metu padeda sunaudoti dar daugiau deguonies, tad stebėdami pulsą iš treniruotės išspausite maksimalią naudą. Užsibrėžtas sportinis tikslas bus lengvai pasiekiamas, jei treniruočių metu palaikysite optimalų širdies ritmą. Pulsometro nurodyta informacija jums bus lyg nuoroda, kad turite pagreitinti, sulėtinti ar palaikyti vienodą tempą.

Mūsų asortimente rasite dvejų tipų pulsometrų už puikią kainą. Krūtinės diržai turi belaidžius jutiklius, kurie aptinka jūsų pulsą ir perduoda į imtuvą, kuriuo gali būti jūsų treniruoklis, išmanusis įrenginys. Jie nuolat perduoda duomenis apie pulsą, taigi puikiai tinka aktyviam sportui: aerobikai, krepšiniui, bėgimui ir panašiai. Ant riešo nešiojami pulsometrai matuoja pulsą tik palietus pirštu ar paspaudus mygtuką, tačiau dauguma jų taip pat gali būti naudojami su krūtinės diržais.

Filtrai

Gamintojas

Naujos prekės

Straipsniai