Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Teipai

Kinezioteipai – reabilitacijos priemonė, skirta paskatinti natūralų kūno gijimo procesą, o taip pat suteikti raumenims bei sąnariams stabilumo. Teipai gaminami iš elastingos, kvėpuojančios medžiagos, tad visiškai nevaržo judesių ir gali būti dėvimi net kelias dienas. Susižeidus ar išvarginus raumenis bei sąnarius, juose ima kauptis skysčiai, o užklijavus teipą šis šiek tiek iškelia odą. Teipavimo metu susidaręs nedidelis atstumas tarp odos ir pažeistos vietos sumažina spaudimą ir pagerina kraujo cirkuliaciją, tad skausmas akimirksniu palengvėja. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite geromis kainomis internetu įsigyti tamprius aukštos kokybės teipus, pagamintus iš ypatingai švelnios medžiagos.

 

Kinezioteipai dažnai naudojami sportui, reabilitacijai, puikiai tinka traumas patyrusiems, raumenis pasitempusiems sportininkams, tačiau taip pat padeda stabilizuoti sąnarius bei raumenis, sumažinti skausmą bei tinimą. Tinkamai naudojami teipai taip pat padidina susilpnėjusių raumenų jėgą, suteikia jiems reikiamą prilaikymą bei aktyvina jų veiklą. Dėl šių priežasčių teipai dažnai naudojami medicininiais tikslais.

Nors elastiniai teipai dažnai naudojami pažeidimų gydymui, teipavimas taip pat gali praversti traumų prevencijai ar bent siekiant sumažinti galimus sužeidimus. Teipavimo juostos naudojamos beveik visose sporto šakose, taip pat dažnai pastebimos ir Olimpinių varžybų metu.

Šioje kategorijoje rasite atletinių, kineziologinių teipų, o taip pat iš anksto naudojimui paruoštų įtvarų, kuriuos galėsite panaudoti ir be profesionalų pagalbos. Pasinaudokite specialiais pasiūlymais, kad įsigytumėte teipus pigiau – geriausias kainos ir kokybės santykis.

Naujos prekės

Straipsniai