Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Sūpynės

Mūsų asortimente rasite sūpynių vaikams, čiuožyklų bei jų rinkinių už nedidelę kainą, padėsiančių atitraukti vaikus nuo kompiuterių bei išmaniųjų įrenginių. Tai puikus būdas vaikams aktyviai leisti laisvalaikį, praleisti kuo daugiau laiko lauke, o kartu ir lavinti motorinius įgūdžius. Tai vienas smagiausių užsiėmimų, kurį galite sumontuoti tiesiog savo kieme.

 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės

Sūpynių dėka vaikai galės džiaugtis nesibaigiančiomis linksmybėmis lauke neužimant labai daug vietos. Nepaisant kompaktiško dydžio, mūsų siūlomos sūpuoklės suteiks pakankamai erdvės užsiėmimams. Paprasti, funkcionalūs dizainai, apdorotos specialiomis technologijomis, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas. Sūpynės vaikams turi patvarias ir saugias konstrukcijas, kad vaikai galėtų maloniai leisti laiką tiesiog savo kieme.

Jei planuojate įsigyti sūpynes, pirmiausia numatykite, kokioje vietoje planuojate jas statyti. Aplinkui sūpynes turi būti pakankamai laisvos erdvės, kad vaikai galėtų laisvai užlipti, nulipti, ar praradus balansą į nieką neatsitrenktų.

Šioje kategorijoje sudėtos ne tik vaikiškos sūpynės, bet ir hamakai, supami pakabinami krėslai ir panašaus tipo laisvalaikiui skirtų prekių. Paprastas ir greitas apsipirkimas internetu – geriausias pasirinkimas tiems, kas taupo savo laiką.

Filtrai

Gamintojas

Naujos prekės

Straipsniai