Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Batutai

Kokybiškas batutas su tinklu – tai saugi ir smagi aktyvaus laisvalaikio pramoga visai šeimai. Patyrę šuolio džiaugsmą mažieji patys prašys išeiti į lauką pažaisti. Batutas ne tik suteiks šaunią pramogą, bet ir taps puikia puošmena kieme, tačiau rinkdamiesi uždarą batutą namams nepasiklyskite pasiūlymų jūroje – rinkitės tai, ko jums reikia.

Plačiame mūsų parduotuvės asortimente parduodami geri maži ir dideli, ypatingu ilgaamžiškumu bei šuolio komfortu pasižymintys olandų firmos, Exit, batutai. Rinkitės modernius įleidžiamus į žemę, kambarinius ar įprastus pastatomus uždarus batutų komplektus. Renkantis batutą pirmiausia vertėtų atkreipti dėmesį ne kiek kainuoja batutas, o į svarbiausią kriterijų – saugumą, štai kodėl patartina atsižvelgti, ar parduodamas batuto komplektas su tinklu, kuris užtikrins, kad šokinėdami vaikai nenukris. Jei visgi nusprendėte tinklą nusipirkti atskirai – įsitikinkite, kad jis tiks jūsų batuto modeliui, antraip tvirtai nesilaikys ir net atsiras tikimybė susižeisti. Dar viena svarbi detalė – paminkštinimai, dengiantys spyruokles – ieškokite tokių, kurie uždengtų visą spyruoklių paviršių ir nebūtų lengvai nuimami, tuomet būsite tikri, kad net nukritę ant spyruoklių vaikai nesusitrenks, nes sveikata kainuoja brangiau.

 

Subkategorijos


Yra 2 prekių.
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių

Batuto pasirinkimas

Batutas ne tik suteiks šaunią pramogą, bet ir taps kiemo puošmena, tačiau rinkdamiesi batutą internetu atsižvelkite į kelis aspektus:

1.Saugumas. Batuto pasirinkimas pirmiausia turėtų priklausyti ne nuo kainos, o nuo svarbiausio kriterijaus – saugumo, štai kodėl patartina įsigyti batuto komplektą su tinklu, kuris užtikrins, kad šokinėdami vaikai neiškris. Jei visgi nusprendėte tinklą nusipirkti atskirai – įsitikinkite, kad jis tiks jūsų batuto modeliui, antraip tvirtai nesilaikys ir net atsiras tikimybė susižeisti. Įsigydami batutą vaikams ar suaugusiems taip pat atitinkamai atkreipkite dėmesį į maksimalų vartotojo svorį.

2.Minkštumas. Pigiau kainuojantys batutai įprastai būna kiek kietesni, nes kuo batutas turi daugiau spyruoklių ir kuo jos ilgesnės – tuo batutas minkštesnis ir lengviau šokinėti net mažiems vaikams.

3.Paminkštinimai, dengiantys spyruokles – ieškokite tokių, kurie uždengtų visą spyruoklių paviršių ir nebūtų lengvai nuimami, tuomet būsite tikri, kad net nukritę ant spyruoklių vaikai nesusižalos.

Straipsniai