Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Batutai

Kokybiškas batutas su tinklu – tai saugi ir smagi aktyvaus laisvalaikio pramoga visai šeimai. Patyrę šuolio džiaugsmą mažieji patys prašys išeiti į lauką pažaisti. Batutas ne tik suteiks šaunią pramogą, bet ir taps puikia puošmena kieme, tačiau rinkdamiesi uždarą batutą namams nepasiklyskite pasiūlymų jūroje – rinkitės tai, ko jums reikia.

Plačiame mūsų parduotuvės asortimente parduodami geri maži ir dideli, ypatingu ilgaamžiškumu bei šuolio komfortu pasižymintys olandų firmos, Exit, batutai. Rinkitės modernius įleidžiamus į žemę, kambarinius ar įprastus pastatomus uždarus batutų komplektus. Renkantis batutą pirmiausia vertėtų atkreipti dėmesį ne kiek kainuoja batutas, o į svarbiausią kriterijų – saugumą, štai kodėl patartina atsižvelgti, ar parduodamas batuto komplektas su tinklu, kuris užtikrins, kad šokinėdami vaikai nenukris. Jei visgi nusprendėte tinklą nusipirkti atskirai – įsitikinkite, kad jis tiks jūsų batuto modeliui, antraip tvirtai nesilaikys ir net atsiras tikimybė susižeisti. Dar viena svarbi detalė – paminkštinimai, dengiantys spyruokles – ieškokite tokių, kurie uždengtų visą spyruoklių paviršių ir nebūtų lengvai nuimami, tuomet būsite tikri, kad net nukritę ant spyruoklių vaikai nesusitrenks, nes sveikata kainuoja brangiau.

 

Subkategorijos


Yra 47 prekių.
puslapyje
Rodoma 25 - 47 iš 47 prekių
Rodoma 25 - 47 iš 47 prekių

Naujos prekės

Straipsniai