Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Sportiniai krepšiai

Jei sportuojate, jums labai pravers talpūs ir kokybiški sportiniai krepšiai treniruotėms. Visame pasaulyje pripažintų prekinių ženklų Everlast, Cornilleau sportiniai krepšiai kasdieniam naudojimui. VS Sport elektroninėje parduotuvėje nuolat yra taikomos įvairios akcijos bei nuolaidos, čia yra ypač platus sporto prekių pasirinkimas taigi galėsite išsirinkti Jums tinkamiausius sportinius krepšius už geriausią rinkos kainą. Pirkdami treniruočių krepšius internetu galite sutaupyti ir įvairių akcijų metu įsigyti juos pigiau. Siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį rinkoje, pasitikėkite sporto profesionalais. Čia viskas skirta sportui ir gerai savijautai!

 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės

Šioje kategorijoje – platus sportinių krepšių pasirinkimas pagal kiekvieno skonį ar treniruotės tipą bei įpročius. Nesvarbu, mėgstate treniruotis kasdien ar tik neseniai nusprendėte pradėti reguliariai treniruotis – sportiniai krepšiai yra vienas svarbiausių treniruočių aksesuarų tiek vyrams, tiek ir moterims.

Dauguma sportinių krepšių yra paprasto dizaino, vieno skyriaus, kur yra pakankamai vietos esminiams terniruočių reikmenims: drabužiams, batams, rankšluosčiui ir panašiai. Jei norite funkcionalios, patogios naudoti sportinės tašės, siūlome rinktis tokią, kuri turėtų bent vieną papildomą kišenę viduje, kur galėsite susidėti savo raktus, piniginę, telefoną ir kitus asmeninius daiktus ir jie visuomet bus lengvai pasiekiami. Sportiniai krepšiai su išoriniais skyriais leis atskirai susidėti reikiamą įrangą ar treniruočių batelius.

Įsigydami internetu būtinai apgalvokite, kokio dydžio sportinės tašės jums reikia. Mūsų asortimente yra vyriški, moteriški krepšiai stalo teniso, bokso, MMA, fitneso ir kitokių sporto šakų treniruotėms bei laisvalaikiui. Patvarus dugnas bei tvirta medžiaga apsaugos jūsų įrangą nuo išorinių veiksnių bei įbrėžimų, o rankenų dėka bus patogu nešiotis su savimi, kur tik panorėsite.

Sekite naujienas www.vs-sport.lt ar facebook paskyroje ir sužinokite apie geriausias kainas bei akcijas pirmieji.

Filtrai

Gamintojas

Naujos prekės

Straipsniai