Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas
Stalo tenisas

Stalo tenisas

Stalo tenisas – smagus, greitos reakcijos reikalaujantis žaidimas. Stalo tenisas naudingas tuo, kad lavina koordinaciją, greitį bei refleksus. Jei ketinate pasinerti į šį azartišką sportą, užsukote kaip tik ten, kur reikia, nes mūsų parduotuvėje rasite didžiulį kokybiškos įrangos sportui pasirinkimą už prieinamą kainą. Nesvarbu, esate pažengęs stalo teniso žaidėjas ar tiesiog mėgėjas, čia galėsite nusipirkti viską, ko reikia stalo teniso rungtynėms: stalo teniso stalų, rakečių, kamuoliukų, tinklelių, dėklų, aprangos ir visų reikiamų aksesuarų pigiau. Šioje kategorijoje parduodami profesionalūs ar namams skirti kokybiški, geri stalo teniso stalai bei raketės ir visi reikiami priedai. Pasinaudokite specialiais pasiūlymais bei akcijomis ir įsigykite stalo teniso įrangą internetu.


Stalviršis. Atkreipkite dėmesį į matmenis – patartina rinktis kuo storesnę stalo plokštę, nes nuo to priklausys kamuoliuko atšokimas, tačiau nepamirškite, kad lauko stalų paviršius kur kas plonesnis nei vidaus– taip yra todėl, kad atšokimą pagerina stalviršio medžiaga ir specialus UV spinduliams bei drėgmei atsparus laminatas.

Aksesuarai. Jei jau išsirinkote vidaus stalą, rekomenduojame peržiūrėti parduodamų aksesuarų asortimentą ir nusipirkti specialų uždangalą sandėliavimui, nes šis teniso stalas neatsparus oro pokyčiams – veikiamas karščio, šalčio ar drėgmės paviršius deformuojasi, tad patartina jį laikyti uždengtą.

Taigi siekdami įsigyti kokybišką stalo teniso stalą investuokite į esmines jo savybes, nuo kurių ne tik priklausys paties žaidimo kokybė, bet ir patogumas bei saugumas. Parduodame lauko, vidaus bei varžybinių stalo teniso stalus, nuolat taikome specialius pasiūlymus, akcijas. Stalo tenisas taps jūsų mėgstamiausia pramoga.