Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Everlast

Everlast yra pasaulinis autentiško bokso, kovos menų ir panašių sporto šakų įrangos, aprangos, avalynės ir aksesuarų lyderis dizaino, gamybos bei rinkodaros srityje. Everlast gaminiai pasižymi ilgaamžiškumu, naujausiomis, niekur kitur nenaudojamomis technologijomis bei išskirtiniu dizainu. Jų produkciją renkasi kartų kartos daugkartinių pasaulio čempionų, o dabar šią produkciją išbandyti galite ir jūs.

Everlast prekinį ženklą renkasi kartų kartos profesionalių sportininkų bei daugkartinių pasaulio čempionų: nuo sunkiasvorio Muhammad‘o Ali, Mike Tyson‘o, Jack‘o Dempsey‘io, vidutinio svorio bokso legendos Sugar‘o Ray Robinson‘o, neprilygstamo vidutinio svorio bokso čempiono Jermain‘o Taylor‘o iki sunkiasvorio UFC čempiono Rand‘žio Couture‘o. Everlast produkciją taip pat plačiai naudojama bokso ir MMA treniruotėms.

Everlast  - tai kompanija pasižyminti milžiniška produkcijos įvairove, nepriekaištinga jos kokybe bei stulbinančiu dizainu. Kompanija gamina prekes skirtas tiek mėgėjams, tiek ir profesionaliems sportininkams. Į žodį Everlast sutelpa ne tik bokso inventorius, bokso kriaušės ir maišai, pirštinės ir bokso apsaugos ir t.t, tačiau taip pat ir gausybė prekių skirtų treniruotėms, aksesuarai ir panašiai.  Visos prekės pasižymi išskirtinomis, niekur nenaudojamomis, patentuotomis specialiomis technologijomis, tokiomis kaip EverGel (specialūs paminkštinimai rankoms ir riešams), EverCool (skirta reguliuoti kūno temperatūrą), EverDri (drėgmės sugėrimo technologija) ir daugybė kitų. Šios technologijos užtikrina maksimalų komfortą treniruotės metu bei ilgaamžiškumą naudojant net intensyvių treniruočių metu.

Naujos prekės

Straipsniai