Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Krepšinio Stovai

VS Sport elektroninėje parduotuvėje nuolat yra taikomos įvairios akcijos bei nuolaidos, čia yra ypač platus sporto prekių pasirinkimas taigi galėsite išsirinkti Jums tinkamiausią krepšinio stovą už geriausią kainą. Pirkdami internetu galite sutaupyti ir įvairių akcijų metu įbetonuojamus ar mobilius krepšinio stovus įsigyti pigiau. Geriausias kainos ir kokybės santykis rinkoje. Kokybiškas krepšinio stovas naudingas tiek vaikams, tiek ir suaugusiems – mėgaukitės azartiškomis krepšinio varžybomis savo kieme kada tik panorėję! Tačiau prieš įsigydami krepšinio stovą nepamirškite atkreipti dėmesio į:


  • 1.Stovo vietą. Krepšinio stovai būna įbetonuojami arba mobilūs. Įbetonuojami stovai patvaresni, tačiau jei tiksliai nežinote, kur norite jį įmontuoti ar laikui bėgant ketinate keisti kiemo išsidėstymą, rinkitės mobilų stovą.

  • 2.Aukščio reguliavimas. Jei krepšinį žais tiek vaikai, tiek ir suaugusieji, gali tekti dažnai keisti aukštį, tokiu atveju patartina rinktis rankena valdomą aukščio reguliavimo sistemą – jos kur kas patogesnės, tad koreguoti aukštį galės net vaikai.

  • 3.Lenta. Profesionalai visuomet renkasi stiklą, nes nuo jo kamuolys atšoka geriausiai, tačiau ieškantiems pigesnio varianto puikiai tiks ir polikarbonatas – jo patvarumas beveik nepralenkiamas. Taip pat pagalvokite, kokio dydžio lentos norėtumėte. Oficialus dydis – 183 x 105 cm, tačiau draugiškoms rungtynėms kieme pakaks ir mažesnių išmatavimų lentos.

  • 4.Lankas. Spyruokliuojantis lankas leis dėti kamuolį iš viršaus, o tai labai aktualu žaidžiant krepšinį.

  • 5.Jei vis dėl to pasirinkote mobilų krepšinio stovą, atkreipkite dėmesį į jo pagrindą – kuo šis didesnis, tuo stabiliau stovės visa krepšinio sistema.

 

Yra 2 prekių.
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių

Naujos prekės

Straipsniai