Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Naudoti treniruokliai, sporto įranga

Naudoti treniruokliai – puikus pasirinkimas, norintiems pigiai įsirengti sporto salę namuose ar papildyti sporto įrangos asortimentą. Čia galite rasti dar kuo puikiausiai veikiančių naudotų treniruoklių, kurie jums tarnaus dar metų metus. Čia parduodama komercinės paskirties naudota įranga, skirta atlaikyti kasdienį nuolatinį naudojimą. Profesionalūs kardio treniruokliai, pavyzdžiui, elipsiniai ar bėgimo takeliai, turi kur kas daugiau programų, funkcijų, nei skirti namų naudojimui.

 

Yra 3 prekių.
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių

Šioje kategorijoje galite įsigyti naudotą sporto įrangą internetu ir sutaupyti daugiau, kaip pusę realios kainos – naudoti bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, dviračiai treniruokliai tiek namų naudojimui, tiek ir komercinei sporto salei. Mūsų asortimente taip pat rasite platų naudotų svarmenų, hantelių bei kitokios sporto įrangos asortimentą.

Visi parduodami naudoti treniruokliai bei naudota sporto įranga yra ne originaliose pakuotėse, gali turėti defektų, taip pat išorinių dėvėjimo žymių. Jei sudomino konkretus treniruoklis ar įranga – susisekite su mumis ir parūpinsime jums daugiau nuotraukų ir atsakysime į rūpimus klausimus.

Filtrai

Maksimalus vartotojo svoris