Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Futbolo kamuoliai

Įsigykite futbolo kamuolį internetu ir pajuskite šio sporto teikiamą naudą su kokybišku, jums tinkamiausiu kamuoliu. Šioje kategorijoje parduodami skirtingų medžiagų bei pasiuvimo futbolo kamuoliai profesionaliam naudojimui bei namams. Pasinaudokite akcijomis, specialiais pasiūlymais ir išpardavimais ir nusipirkite kamuolį už ko gero geriausią kainą. O kad išsirinktumėte tinkamiausią futbolo kamuolį šiam sportui, atkreipkite dėmesį į:


  • 1.Dydį. 3 dydis tinkamas vaikams iki 7 metų, 4 – iki 11, o suaugusieji ir vyresni nei 12 metų naudoja 5 dydžio futbolo kamuolius.

  • 2.Konstrukciją. Profesionaliose varžybose naudojamos 32, 26 ir 18 panelių konstrukcijos. Kuo jų mažiau, tuo didesnė gumbų iškilimo tikimybė dėl nestandartinio pasiuvimo bei mažesnio stabilumo.

  • 3.Pasiuvimą. Kamuolys klijuotomis panelėmis paprastai būna pigesnis ir labiau tinka mėgėjams, tuo tarpu ieškantiems kokybės tiks siūtas mašina, o kokybiškiausi yra profesionalūs rankomis siūti kamuoliai.

  • 4.Medžiagą. Iš PVC pagamintas kamuolys ko gero pigiausias, patvariausias, atsparus vandeniui, tačiau ne toks minkštas. Poliuretano (PU) kamuoliai tik šiek tiek mažiau patvarūs, nei PVC, tačiau kur kas minkštesni. Brangiausi ir mažiausiai patvarūs dažniausiai yra sinteniniai futbolo kamuoliai, tačiau jie nepalyginamai minkštesni.

 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės

Filtrai

Gamintojas

Naujos prekės

Straipsniai