Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Futbolo vartai

Jei mėgstate aktyvias pramogas gryname ore ir dievinate futbolą, įsigykite futbolo vartus internetu už geriausią rinkos kainą! Šioje kategorijoje parduodami profesionalūs ir namams skirti futbolo vartai – pasinaudokite akcijomis, specialiais pasiūlymais ir išpardavimais ir nusipirkite vartus sportui pigiau. Kokybiški, patikimi ir funkcionalūs futbolo vartai leis daugybę metų mėgautis šio sporto teikiama nauda. Trumpa atmintinė norintiems įsigyti kokybiškus vartus:


  • 1.Tinklas. Apžiūrėkite tinklo pritvirtinimus – tinklas turėtų būti pakankamai įtemptas, nekabėti laisvai, antraip spyrus kamuolį į tokius vartus jis gali išriedėti pro tarpus.

  • 2.Tvirtinimo sistema. Jei perkate mobilius futbolo vartus mažiems vaikams, jie gali ir neturėti tvirtinimo sistemos, tačiau vyresnėliams žaidžiant futbolą vartai turi būti patikimai pritvirtinti prie žemės, kad spyrus kamuolį šie nejudėtų ir neišsinertų.

  • 3.Rėmas. Rėmas turėtų būti pagamintas iš kuo patvaresnė medžiagos, geriausia, kad būtų cinkuotas bei dažytas milteline technologija – taip užkirsite kelią rūdims, kadangi vartai nuolat stovės lauke, be to, tokie vartai kur kas ilgiau tarnaus.

  • 4.Komplektacija. Jei vartus ketinate naudoti ne vien laisvalaikio pramogai, bet ir įgūdžių tobulinimui, įsigykite futbolo vartus su treniruočių siena, kurios dėka išmoksite taikliau spardyti kamuolį.

 

Yra 2 prekių.
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių

Filtrai

Gamintojas

Naujos prekės

Straipsniai