Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Teniso kamuoliukai

Lauko teniso kamuoliukai bei raketės yra svarbiausi teniso įrangos elementai. Plačiame asortimente išsirinksite tokius, kurie atitiks jūsų turimus įgūdžius ir patikimai atlaikys nuolatinius susidūrimus su rakete bei paviršiumi net dideliu greičiu. 

 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės

Lauko teniso kamuoliukai parduodami didesnėse pakuotėse po tris arba keturis vienetus – didesnėse pakuotėse kamuoliukai ne tik kainuos kur kas pigiau, bet žaisdami visuomet būsite apsirūpinę. Įsigiję pakuotę teniso kamuoliukų žaidimo metu turėsite pakankamai ir prireikus galėsite greit pasiimti kitą, taip sutaupydami laiko, taigi kartu užtikrinsite, kad žaidimas vyks sklandžiai.

Kokybiški lauko teniso kamuoliukai – prekė, į kurią verta investuoti, norint sutaupyti laiko ir pinigų. Jie atlaikys kur kas daugiau, nei vieną treniruotę ar varžybas. Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite internetu už gerą kainą įsigyti Dunlop, Slazenger teniso kamuoliukų, atitinkančių kiekvieno įgūdžius. Čia rasite mėgėjiškus, tinkančius draugiškam žaidimui, o taip pat profesionalius teniso kamuoliukus, atitinkančius aukščiausius reikalavimus, tinkančius varžyboms. 

Filtrai

Gamintojas

Naujos prekės

Straipsniai