Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas
Stalo teniso stalai

Stalo teniso stalai

Stalo tenisas jūsų namuose už geriausią kainą! Įsigykite internetu parduodamą patvarų, saugų ir kokybišką, Prancūzijoje pagamintą Cornilleau stalo teniso stalą. O kad jūsų stalo teniso inventorius tarnautų ne vienerius metus, prieš pirkdami atkreipkite dėmesį į keletą esminių aspektų.

Rėmas. Daugumos stalo teniso stalų matmenys standartiniai: aukštis - 76 cm, plotis - 152 cm, ilgis - 274 cm. Svarbu, kad rėmas būtų gaminamas iš kuo tvirtesnės medžiagos, geriausia plieno, o visos metalinės lauko stalo detalės cinkuotos – taip užkirsite kelią rūdims. Įvertinkite kojų konstrukciją ir atkreipkite dėmesį į jų tvirtumą, dydį, bei balanso reguliavimą, nes nuo to priklausys, ar tvirtai teniso stalas stovės net ant nelygių paviršių.

Dizaino sprendimai, palengvinantys stalo teniso inventoriaus naudojimą. Labai svarbu, kad teniso stalas būtų sulankstomas ir turėtų plačius ratukus su stabdžiais – sandėliuojant išmatavimai gerokai sumažės, tad jis neužims daug vietos, stabiliai stovės, o naudodamiesi plačiais ratukais lengvai nugabensite į reikalingą vietą.

Saugumo užtikrinimas. Atkreipkite dėmesį į stalo kampus – guminiai ar kitokios medžiagos padeliai saugos nuo sužeidimų. Jei turite vaikų, pasiteiraukite, ar įmontuotos užrakto technologijos – jų dėka maži vaikai negalės patys išskleisti stalą ir susižeisti.


Stalviršis. Kaip jau sufleruoja pats žaidimo pavadinimas, stalo tenisas žaidžiamas ant stalo, todėl ir jo paviršius turi būti specialus. Teniso stalas turėtų turėti kuo storesnę plokštę, nes nuo to priklausys kamuoliuko atšokimas. Teniso stalo kaina dažniausiai irgi atspindi stalviršio kokybę: visai plonų stalų kaina gali būti kur kas mažesnė, negu profesionalių, rimtų teniso stalų. Atkreipkite dėmesį, kad teniso stalas, pritaikytas žaidimui lauke, turi kur kas plonesnį paviršių nei vidaus teniso stalas. Taip yra todėl, kad atšokimą pagerina stalviršio medžiaga ir specialus UV spinduliams bei drėgmei atsparus laminatas.

Aksesuarai. Stalo tenisas yra unikalus žaidimas, kurį galima žaisti tiek lauke, tiek viduje. Tačiau kiekvienam atvejui, teniso stalas turėtų būti prižiūrimas, antraip galimi įvairūs pažeidimai ar neigiamas aplinkos poveikis. Jei jau išsirinkote vidaus stalą ir bet kokia kaina norite jį išlaikyti nepažeistą ilgą laiką, rekomenduojame įsigyti specialų uždangalą sandėliavimui. Šis stalas nėra atsparus oro pokyčiams: veikiamas karščio, šalčio ar drėgmės, paviršius deformuojasi, tad patartina jį laikyti uždengtą.

Taigi, siekdami įsigyti kokybišką stalo teniso stalą, investuokite į esmines jo savybes, nuo kurių ne tik priklausys paties žaidimo kokybė, bet ir patogumas ar saugumas. Tiesa, kad ir koks smagus žaidimas bebūtų stalo tenisas, teniso stalas privalo minimalios priežiūros. Skiriant šiek tiek laiko ir pastangų, ilgus metus galėsite džiaugtis nepažeistu ir pradinės išvaizdos beveik nepraradusiu teniso stalu. Mūsų asortimente rasite stalo teniso stalų, kurie patenkins net pačių reikliausių žaidėjų poreikius.

Straipsniai