Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Technogym

Technogym – visame pasaulyje žinomas prekinis ženklas, kuriantis ir gaminantis fitneso įrangą namams, sporto klubams, viešbučiams, reabilitacijos ir spa centrams, profesionalioms sporto įstaigoms ir panašiai. Įmonė įkurta Italijoje ir vadovaujasi sveikatingumo filosofija, kurią apibūdina kaip požiūrį į subalansuotą gyvenimo būdą. Plačiame asortimente yra visame pasaulyje apdovanojimus pelnę produktai bei jų linijos, kaip SkillMill bemotoris bėgimo takelis, Kinesis, Artis linijos ir daugybė kitų.

 

Yra 12 prekių.
Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių
Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių

Technogym siekia maksimalios kokybės visose srityse – nuo į vartotojus orientuoto dizaino iki funkcionalių ir ekologiškų gamybos būdų. Jų prekėse susipina greitis, patikimumas, efektyvumas, saugumas, nes viskas testuojama, kad atitiktų aukščiausius tarptautinius kokybės standartus. Dizainas kuriamas galvojant apie vartotoją ir siekiant užtikrinti maksimalų komfortą – tiek tiems, kas naudojasi įranga, tiek ir tiems, kas ją prižiūri.

Technogym prekes naudojamos svarbiuose renginiuose visame pasaulyje: Olimpinėse varžybose, Pasaulio taurės varžybose, taip pat Amerikos taurės varžybose. Jas įvertino įvairiausių sporto šakų čempionai – nuo futbolo komandų iki plaukimo ir kriketo. Technogym įranga padeda pasiruošti svarbiausiems iššūkiams ir prilygti konkurentams.

Technogym kardio treniruokliai kuriami siekiant išnaudoti minimalų erdvės kiekį ir užtikrinti maksimalų patogumą bei linksmas, motyvuojančias treniruotes. Treniruoklių dizainas paremtas biomechanika ir imituoja natūralius judesius.

Technogym jėgos treniruokliai sujungia įprastas ir funkcines jėgos terniruotes ir leidžia vartotojams natūraliai pereiti nuo paprastų iki pažangių, sudėtingesnių veiksmų.

Filtrai

Gamintojas
Garantija
Maksimalus vartotojo svoris

Naujos prekės

Straipsniai