Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Stalo teniso raketės

Šioje kategorijoje – platus mėgėjiškų rakečių bei profesionalių gumų, pagrindų pasirinkimas už geriausią kainą. Parduodame prancūziškos kokybės Cornilleau prekinio ženklo stalo teniso raketes, kurios gaminamos į pagalbą pasitelkiant naujausias technologijas bei Michelin gumą. Plačiame asortimente parduodamos įvairaus pasiruošimo lygio žaidėjams tinkamos raketės, vis tik kyla pagrindinis klausimas – kaip pasirinkti tinkamiausią, nes netinkama stalo teniso raketė smarkiai sulėtins tobulėjimo procesą. Laimei, sprendimą palengvins specialūs žymėjimai, nurodantys kiekvienos raketės greitį, kontrolę bei sukimą. Šalia esantys skaičiai atitinkamai nurodo kriterijų lygį. Renkantis iš anksto paruoštą raketę jie jau parinkti, tuo tarpu susikomplektavę profesionalams skirtą stalo teniso raketę galėsite pasirinkti jūsų įgūdžius atitinkančias specifikacijas.

Įvertinkite savo įgūdžių lygį. Pradedantiesiems bei vaikams geriausios iš anksto paruoštos lengvai kontroliuojamos stalo teniso raketės – pirma išmokite valdyti kamuoliuką, įgykite žaidimo technikos įgūdžių, o įgudę galėsite įsigyti greitį bei tobulą sukimą užtikrinančią raketę. Jei stalo tenisą žaidžiate jau mažiausiai metus ir planuojate tobulinti savo įgūdžius ar net dalyvauti varžybose, geriausia raketę susikomplektuoti patiems – galėsite pasirinkti iš daugybės specifikacijų ir prisitaikyti stalo teniso raketę pagal savo poreikius bei mėgstamą žaidimo stilių. Tokios stalo teniso raketės gumos keičiamos – tad tobulėdami galėsite rinktis vis kitokią gumą, o tai gana aktualu stalo teniso profesionalams. Pasinaudokite pas mus vykstančiomis akcijomis, išpardavimais ir įsigykite kokybišką stalo teniso raketę internetu pigiau.

 

Yra 3 prekių.
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių