Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

Dėvimi svoriai

Atliekant tuos pačius pratimus bėgant laikui kūnas prisitaiko prie apkrovos ir treniruotės nebeteikia norimo rezultato. Jei įprasta treniruotė stokoja reikiamo pasipriešinimo, siūlome įsigyti dėvimų svorių ir taip paįvairinti treniruočių rėžimą. Dėvimi svoriai taip pat padės padidinti ištvermę, nes pridėjus papildomo pasipriešinimo kūnas išnaudoja daugiau jėgos ir stipriau veikia širdies bei kraujagyslių sistemą. Nesvarbu, siekiate padidinti jėgą, vikrumą, ištvermę ar jūsų treniruotėms tiesiog trūksta intensyvumo – svoriai ant kojų, rankų, svorinės liemenės maloniai priglus prie kūno ir patikimai laikysis net atliekant pratimus. Renkantis bet kokius dėvimus svorius svarbiausia nesuklysti ir išsirinkti sau tinkamą svorį, didinti apkrovą pamažu – taip pasiekiamas optimalus rezultatas nežalojant sąnarių.

 

Yra 2 prekių.
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių

Kad klientams būtų lengviau išsirinkti, pateikiame pagrindines dėvimų svorių kategorijas ir jų panaudojimo galimybes:


  1. 1.Svoriai ant rankų. Gali būti naudojami neintensyvios kardio treniruotės metu, kai norite papildomai sustiprinti ir suformuoti rankų raumenis. Taip pat tinka aerobikai ir viršutinės kūno dalies stiprinimo pratimams.

  2. 2.Svoriai ant kojų. Tinka norintiems suformuoti apatinės kūno dalies raumenis. Efektyviai padeda stiprinti sunkiai treniruojamas raumenų grupes – apatinius pilvo raumenis, kojas, sėdmenis. Taip pat gali būti naudojami kardio treniruotėms.

  3. 2.Svorinės liemenės. Universalus treniruočių įrankis, kurį galite naudoti bet kokių treniruočių metu, siekdami suteikti papildomo pasipriešinimo ar įgyti ištvermės.