PREKĖS GRĄŽINIMAS, GARANTIJA

1. Pirkėjas (vartotojas) turi teisę, nenurodęs priežasties, atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešęs apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo, šiomis sąlygomis:

1.1.  Pardavėjui gavus pranešimą apie atsisakymą pirkimo ir pardavimo sutarties, prekė grąžinama Pirkėjo sąskaita (t.y. Pirkėjas privalo padengti prekės grąžinimo išlaidas) per 14 dienų nuo pranešimo gavimo.

1.2. Pardavėjui gavus grąžinamą prekę ir įvertinus jos kokybę, per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie atsisakymą pirkimo ir pardavimo sutarties gavimo grąžinama prekės kaina, bet ne prekės pristatymo išlaidos.

1.3 Prekė grąžinama originalioje prekės ir siuntos pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke), adresu Tilžės g. 60, LT-91109, Klaipėda. Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, kurią pirkėjas gavo kartu su siunta, arba kitą prekės pirkimą bei  pardavimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą.

1.4 Už grąžinamos prekės sukomplektavimą atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas nepriima grąžinamos prekės.

1.5 Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu nr. 738 patvirtintomis „Mažmeninės prekybos taisyklėmis“. Kai pirkėjo netenkina prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, kokybiškos elektros prekės nekeičiamos ir negrąžinamos.

2. Jei pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, pirkėjas privalo kreiptis į VS-Sport pardavimų skyrių  (kontaktus galite rasti čia) arba, atsižvelgiant į atvejį, į prekės gamintojo įgaliotąjį servisą (garantinės priežiūros servisų kontaktus rasitečia). Garantinės priežiūros klausimais pirkėjas taip pat gali kreiptis el. paštu info@vs-sport.lt

3. Pardavėjo teikiama kokybės garantija neapriboja ir nevaržo pirkėjo (vartotojo) teisių, kurias įsigijus netinkamos kokybės prekę ar paslaugą, jiems nustato teisės aktai. (Garatines sąlygas galite rasti čia)

 

Į kitus Jūsų klausimus mes mielai atsakysime el. paštu info@vs-sport.lt

 

DĖMESIO: Grąžinant prekes privalote užpildyti prekių grąžinimo formą ir įdėti į siuntinį su prekėmis. Formą atsisiųsti galite: prekių grąžinimo forma