Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

FIKSUOTO SVORIO ŠTANGA SU LENKTU GRIFU MIGHTY 12,5 KG

MIGHTY fiksuoto svorio štangos yra padengtos juoda guma, kuri leidžia išvengti subraižymų bei garsaus štangų skambėjimo.

MIGHTY

1-3 darbo dienos


Kiekis

Liko prekių:14

16,45 Eur

Nuolaida 50%

32,91 Eur

PIRKTI

Šiai prekei taikoma:
Yra sandėlyje Yra sandėlyje

FIKSUOTO SVORIO ŠTANGA SU LENKTU GRIFU MIGHTY 12,5 KG


VIENTISAS NERŪDIJANČIO PLIENO LYDINYS

Mighty fiksuoto svorio štangos pagamintos iš vientiso nerūdijančio plieno lydinio – taip užtikrinamas tikslus svoris, abejų pusių balansas. Kadangi nėra sujungimų, nelieka tikimybės, kad laikui bėgant ji ims lūžinėti ar atsisukinėti – taigi yra patvarios ir ilgaamžiškos.

100% NAUJA VIENTISA GUMA

Abi pusės padengtos vientisu presuotu gumos lydiniu (šonai nepriklijuoti), taigi nėra tikimybės, kad kraštai ims plyšti. Be to, gamybai naudojama 100% nauja guma. Skirtingai, nei perdirbta guma ar naujos ir perdirbtos gumos mišinys, ji neturi jokio kvapo ir yra kur kas patvaresnė. Taip apdorotos fiksuoto svorio štangos ne tik bus ilgaamžiškos, bet ir patikimai tarnaus daugybę metų, o nukritusios ant grindų jų nepažeis.

PATENTUOTAS DIZAINAS

Tinkamai parinktas dizainas užtikrina maksimalų funkcionalumą, lengvą naudojimą bei kompaktiškumą. Štai kodėl mūsų Prekės tyrimų ir plėtros centras stengėsi paruošti sporto klubams įrangą, kuri pritrauktų Jūsų klientus. Dizainas sukurtas Europoje, mūsų Prekės tyrimų ir plėtros skyriuje ir patentuotas tarptautiniame tyrimų centre. 

NOVATORIŠKOS GAMYBOS TECHNOLOGIJOS

Poliuretanu įlietas Mighty logotipas bei svoris – toks gamybos sprendimas ne tik stilingai atrodo, bet ir užtikrina maksimalų ilgaamžiškumą. Chromuota lenkta rankena padengta specialiu neslystančiu raštu, kurio dėka užtikrinamas optimalus stabilumas naudojimo metu. Ištestuotas, užtikrintas patvarumas – fiksuoto svorio štangos puikiai tinka tiek naudojimui namuose, tiek ir profesionalioje komercinės paskirties sporto salėje.


APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS!

  • 1. Pristatymo būdai:
    Pristatymas TNT kurjeriu
  • 2. Apmokėjimo būdai:
    Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas SEB banku Atsiskaitymas DNB banku Atsiskaitymas SWEDBANK banku Atsiskaitymas ŠIAULIŲ banku Atsiskaitymas Maxima parduotuvėse Atsiskaitymas Lietuvos pašte Atsiskaitymas PayPal sistema Atsiskaitymas SB lizingu Išankstinės sąskaitos išrašymas Atsiskaitymas perlo terminale Atsiskaitymas SVING Atsiskaitymas Paysera
  • 3. Pristatymo laikas: Prekės pristatymas per 1 - 3 d. d.
  • 4. Netikusias prekes, be didelio vargo, galite grąžinti per 14 darbo dienų, išskyrus atvejus, nurodytus paprasto grąžinimo taisyklėse.
  • 5. Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą? Skambinkite mums tel. +370 46 342400 arba rašykite el-paštu info@vs-sport.lt.2 PANAŠIOS PREKĖS