Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

STALO TENISO RAKEČIŲ RINKINYS CORNILLEAU TACTEO PACK DUO

CORNILLEAU TACTEO PACK DUO, tai dviejų rakečių ir triejų kamuoliukų komplektas. Idealus stalo teniso paketas šeimai! Aštrus dizainas ir spalvos pakerės ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Daugiau jokių sulūžusių rakečių ir atsilupusių kraštų.

CORNILLEAU

1-3 darbo dienos


Kiekis

Liko prekių:6

12,46 Eur

Nuolaida 60%

31,15 Eur

PIRKTI

Šiai prekei taikoma:
Yra sandėlyje Yra sandėlyje

STALO TENISO RAKEČIŲ RINKINYS CORNILLEAU TACTEO PACK DUO


Tacteo raketės yra pritaikytos intensyviam naudojimui lauke ir viduje. Raketės yra itin atsparios smūgiams, paviršius minkštas ir gerai sukimbantis, o stiklo pluoštas dar labiau sutvirtina raketes bei padidina žaidimo greitį.

Cornilleau tris metus dirbo su Michelin kompanija, kad pagamintų raketę iš polimero, kuris visiškai atsparus smūgiams, UV saulės spinduliams ir drėgmei (iki 10 kartų atsparesnis negu paprastų medinių rakečių). Tuo tarpu paviršiaus raštas išlaiko puikias greičio, sukibimo ir kontrolės specifikacijas, kurių pilnai užtenka kokybiškam laisvalaikio praleidimui.


GRIP+

GRIP +
Kad raketę galėtumėte laikyti tvirčiau. Po techninės ekspertizės Michelin inžinieriai išvystė GRIP+ technologiją – itin dinamiška danga ir revoliuciją sukėlusi anizotropinė forma.


Weatherproof

ATSPARI VANDENIUI
Raketė pagaminta iš kelių medžiagų mišinio, tad jos nereikia laikyti sausoje vietoje.

SHOCK RESISTANT


ATSPARI SMŪGIAMS
Raketė pagaminta kietos medžiagos ir yra atspari smūgiams. Kuo plokštė storesnė, tuo geriau atšoka kamuoliukai.


Shock resistant

ATSPARI NEPALANKIOMS SĄLYGOMS
Polimerinis pagrindas suteikia ypatingo tvirtumo ir dar daugiau atsparumo smūgiams, UV spinduliams ir drėgmei.

NOT DETACHABLE

VIENTISUMAS
Dvigubo sukibimo gamybos procesas padeda gumai dar geriau sukibti su pagrindu.


PackEKONOMIŠKA
Rinkinyje dvi raketės ir 3 PRO kamuoliukai, tad galėsite pradėti žaisti nedelsdami.

Eglė Stuckytė, 2013-ųjų, 2015-ųjų Lietuvos čempionė, 2013-aisiais nugalėjusi Baltijos čempionate, daugkartinė Pasaulio ir Europos čempionatų dalyvė bei 2-oji Lietuvos raketė ir Arnoldas Domeika,  2014-aisiais laimėjęs Lietuvos suaugusiųjų, taip pat Pabaltijo šalių komandiniame čempionate, 2015-ųjų LSTA taurės 3-ios vietos laimėtojas, 2-oji Lietuvos raketė rekomenduoja Cornilleau – stalo teniso inventoriaus Europos rinkos lyderį.

  GamintojasCORNILLEAU
  GumaPolimeras
  Greitis7
  Sukimas6
  Kontrolė8

APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS!

 • 1. Pristatymo būdai:
  Pristatymas LP Express paštomatais Pristatymas TNT kurjeriu Pristatymas Omniva paštomatais
 • 2. Apmokėjimo būdai:
  Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas SEB banku Atsiskaitymas DNB banku Atsiskaitymas SWEDBANK banku Atsiskaitymas ŠIAULIŲ banku Atsiskaitymas Maxima parduotuvėse Atsiskaitymas Lietuvos pašte Atsiskaitymas PayPal sistema Atsiskaitymas SB lizingu Išankstinės sąskaitos išrašymas Atsiskaitymas perlo terminale Atsiskaitymas SVING Atsiskaitymas Paysera
 • 3. Pristatymo laikas: Prekės pristatymas per 1 - 3 d. d.
 • 4. Netikusias prekes, be didelio vargo, galite grąžinti per 14 darbo dienų, išskyrus atvejus, nurodytus paprasto grąžinimo taisyklėse.
 • 5. Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą? Skambinkite mums tel. +370 46 342400 arba rašykite el-paštu info@vs-sport.lt.1 PANAŠIOS PREKĖS