Daugelis pritartų, kad platūs, tvirti pečiai atrodo ypatingai vyriškai – jie vizualiai praplatina formas ir suteikia taip trokštamą siaurėjantį kūno siluetą.
Pilvo preso raumenys – svarbi centrinė grandis, jungianti viršutinę kūno dalį su apatine.
Tempimo pratimai – neatsiejama treniruočių dalis. Jie suteikia kūnui lankstumo, skatina kraujo cirkuliaciją.
Visi nori ryškių pilvo preso raumenų, tačiau nedaugelis žino, kokie pratimai gali padėti juos ištreniruoti.
Suglebusi laikysena? Skundžiatės nuolatiniais nugaros skausmais? Galbūt vertėtų išbandyti nugaros raumenims stiprinti skirtus pratimus. Reguliariai juos atliekant ne tik sumažėja nugaros, pečių, bei kaklo skausmas, atsirandantis dėl raumenų disbalanso, bet ir pagerėja laikysena.
Gražios, lieknos kojos - ar ne apie tai svajoja kiekvieną moteris? Turėti stiprius kojų raumenys - juk tai irgi viena iš vyrų svajonių.
Dažnas svajoja apie lieknesnį kūną, apie stiprius raumenis ir sveika gyvenseną. Tačiau labai dažnai šios svajonės yra atsisakoma,  kai reikia jas įgyvendinti.
Reguliarios treniruotės skatina širdies ir kraujagyslių darbą, suteikia geros nuotaikos ir padeda kasdien jaustis sveikai ir gyvybingai. Šiomis dienomis žmonės ne visuomet randa laiko sportui, tad siūlome rinktis treniruotes namie su bėgimo takeliu. Kodėl būtent bėgimo takeliu?
VS Sport siūlo atvykti į Litexpo parodų rūmus rugsėjo 24-25 dienomis, kur vyks Vilniaus Sporto Festivalis. Apžiūrėkite ir išbandykite sporto inovacijas tiek profesionaliems sportininkams, sporto klubų savininkams, tiek ir sporto mėgėjams.
Vilniaus Sporto Festivalio metu turėsite galimybę gauti 10 eurų vertės nuolaidų kuponą, kuris galioja iki 2016 sausio 1 d. internetinėje parduotuvėje www.vs-sport.lt perkant ne mažiau kaip už 100 eurų.
Showing 1 to 10 of 21 (1 Pages)