Pratimai pilvo presui


Visi nori ryškių pilvo preso raumenų, tačiau nedaugelis žino, kokie pratimai gali padėti juos ištreniruoti. Įprasti atsilenkimai pabodo, beje, jie nėra tokie veiksmingi. Yra kur kas geresnių ir smagesnių pratimų, kurių dėka net ir namų sąlygomis ištreniruosite pilvo preso raumenis. Jei norite paįvairinti treniruotes ir ieškote, kuo pakeisti atsilenkimus, toliau pateikiame kelis pratimus, kurie padės pasiekti norimų rezultatų tiek vyrams, tiek ir moterims.

Pratimai pilvo presui - važiavimas ratukuVažiavimas ratuku. Atsiklaupkite ant grindų, suimkite fitneso ratuką abiem rankomis. Įtempkite pilvo preso raumenis, ridenkite ratuką į priekį kaip įmanoma labiau, o vėliau lėtai grįžkite į pradinę poziciją.
Pratimas pilvo presui - važiavimas su štangaVažiavimas su štanga. Jei aplink nematote fitneso ratuko – galite atlikti pratimą su štanga. Ant grifo uždėkite apvalius 5 kg svorius, atsiklaupkite priešais. Pečiai turėtų būti šiek tiek aukščiau, nei grifas. Įtempkite pilvo preso raumenis ir ridenkite štangą į priekį kaip įmanoma labiau neprarandant kontrolės, po to lėtai grįžkite į pradinę poziciją.
Pratimas pilvo presui su kamuoliuPatobulintas ir įdomesnis atsilenkimų variantas – atsilenkimai ant gimnastikos kamuolio. Atsigulkite ant gimnastikos kamuolio, pėdos padėtos ant žemės pečių plotyje. Rankas sunerkite už galvos, lenkitės į priekį, kol atsisėsite ant kamuolio. Lėtai grįžkite į pradinę poziciją.
pratimas pilvo presui ant lygiagrečiųKojų kėlimas ant lygiagrečių. Šiam pratimui reikės lygiagrečių. Pasikabinkite ant lygiagrečių, kad kojos kybotų ore. Truputį sulenkite kelius ir kelkite kojas aukštyn, kol jų pozicija bus lygiagreti grindims. Šis itin efektyvus pratimas padės ištreniruoti žurnalo viršelio vertus pilvo preso raumenis.
pratimas pilvo presui su giraPasisukimai su gira. Atsisėskite ant grindų, sulenkite kelius ir šiek tiek iškelkite kojas. Suimkite girą abiem rankomis priešais save, sulenkite rankas. Pasisukite į dešinę, gira prilieskite žemę, tuomet pasisukite į kairę. Atlikdami pratimą įsitikinkite, kad sukatės naudodami pilvo preso, o ne rankų raumenis.
pratimas pilvo presui su diržaisBėgimas vietoje funkcinių diržų pagalba. Funkcinių diržų treniruoklius galite rasti bet kurioje sporto salėje, bet juos patogu naudoti ir namuose. Jie puikiai tinka viso kūno raumenims stiprinti, tačiau šis pratimas skirtas apatiniam pilvo presui treniruoti. Įkiškite kojas į funkcinių diržų treniruoklio kilpas, atsiremkite rankomis į žemę, tarsi ruoštumėtės daryti atsispaudimus. Vieną kelį pritraukite prie savęs, o kitą koją laikykite ištiestą. Dabar ištieskite koją, kartu pritraukdami prie krūtinės kitą, tarsi bėgtumėte vietoje.
pratimas pilvo presui keliant klubusKlubų kėlimas su funkciniais diržais. Įkiškite kojas į funkcinių diržų treniruoklio kilpas, atsiremkite rankomis į žemę pečių plotyje. Kojas laikykite tiesiai, suglauskite, pėdos šiek tiek žemiau, nei klubai. Nugara ir rankos taip pat tiesios. Kelkite klubus aukštyn. Trumpam stabtelkite ir lėtai grįžkite į pradinę poziciją. Siekdami išlaikyti stabilumą, keldami klubus aukštyn delnais spauskite žemę.


Pasirinkite vieną ar kelis pratimus pilvo preso raumenims, reguliariai juos atlikite ir kaip mat pastebėsite rezultatus. Nepamirškite, kad pratimai efektyviausi ir geriausi, kai atliekami lėtai, įtempus pilvo preso raumenis ir stabiliai valdant kūno poziciją.

Neturite reikiamos įrangos? Visus minėtus treniruoklius ir aksesuarus galite įsigyti VS-Sport.

Fitneso ratukai: https://vs-sport.lt/lt/1118-fitneso-ratai

Gimnastikos kamuoliai: https://vs-sport.lt/lt/135-gimnastikos-kamuoliai-kamuoliukai

Lygiagretės: https://vs-sport.lt/lt/904-lygiagretes

Giros: https://vs-sport.lt/lt/922-giros

Funkciniai diržai: https://vs-sport.lt/lt/193-funkciniai-dirzai