Kodėl VS - SPORT? Paprastas prekių grąžinimas Techninis aptarnavimas Greitas pristatymas Nemokamas prekių pristatymas Patogus atsiskaitymas

SPORTINĖ DANGA LAUKO AIKŠTELĖMS VS-COURT

Polipropileno lauko aikštelių danga VS-COURT puikiai tinka žaisti tenisą, futbolą, krepšinį, rankinį, tinklinį, badmintoną ir daugelį kitų sporto šakų. Ši universali danga pagaminta iš labai patvarios medžiagos, tad gamtinėmis sąlygomis suyra tik per 200 metų. Dangai yra suteikiama 5 metų garantija. Išsamesnė informacija: www.vs-court.lt

VS-COURT

1-3 darbo dienos


Kiekis

Liko prekių:100

24,20 Eur

PIRKTI

Šiai prekei taikoma:
Yra sandėlyje Yra sandėlyje

SPORTINĖ DANGA LAUKO AIKŠTELĖMS VS-COURT


Siūlome sporto aikštelių įrengimo paslaugas (dangos klojimas, linijų žymėjimas, sporto įrangos ir aptvėrimo montavimas) visoje Lietuvoje. Norėdami gauti pasiūlymą, galite kreiptis el. paštu: info@vs-sport.lt ir mes suteiksime visą jums reikalingą informaciją.


KODĖL VERTA RINKTIS VS-COURT DANGĄ?

Polipropileno lauko aikštelių danga "VS-COURT", puikiai tinka žaisti tenisą, futbolą, krepšinį, rankinį, tinklinį, badmintoną ir t.t. Ši universali danga pagaminta iš labai patvarios medžiagos polipropileno, tad gamtoje suyra tik per 200 metų. Jai suteikiama net 5 metų garantija. Vienas svarbiausių šios sportinės dangos pranašumų yra korinis teniso dangos paviršius, kuris užtikrina reikiamą teniso kamuoliuko sukibimą su ja. "VS-COURT" danga išsiskiria puikiomis smūgio sugėrimo ypatybėmis. Taip pat ji atspari šalčiui, UV spinduliams, neblunka saulėje ir išlieka stabili. Be to, "VS-COURT" dangai prižiūrėti prireikia visai mažai išlaidų.

       Dar vienas pranašumas – vandens nubėgimas. Kadangi plastikinė danga yra korėta, vanduo nuteka kiaurai, neužsilaiko ir ant tankinto grunto pagrindo. Taigi nėra būtina įrenginėti nuolydžių vandeniui nubėgti ir surinkti. „VS-COURT“ plastikinės dangos sudėtis leidžia pasiekti optimalų dangos sukibimą su avalyne, tačiau jos paviršius lygus, todėl pargriuvus susižeisti beveik neįmanoma. Pigesnių plastikinių dangų paviršius yra grublėtas ir aštrus.


GERIAUSIAS PASIRINKIMAS LIETUVOS KLIMATO ZONOJE - DRENUOJAMA, KORĖTA PLASTIKINIŲ PLYTELIŲ SURENKAMA DANGA "VS-COURT", PER KURIOS TARPUS VANDUO NUTEKA IR NESILAIKO PAVIRŠIUJE


DANGOS SAVYBĖS

 • Priežiūra: Lengva valyti - laidus vandeniui paviršius. Po lietaus paviršiuje nelieka vandens lašelių.
 • Sukibimas: Optimalios paviršiaus savybės efektyviam žaidimui.
 • Surinkimas: Laisvai "plaukiojanti", nereikia jokiu klijų ar tvirtinimo medžiagų.
 • Dažymas: Galimos įvairios linijos, spalvų deriniai, logotipai ir grafikos elementai.
 • Medžiaga: Oro sąlygoms atsparus polipropilenas.
 • Išmatavimai: 30.48 x 30.48 x 1,58 cm.
 • Svoris: 320 g.
 • Struktūra: Dvigubas tinklelis.
 • Paviršius: Rombo formos tinklelio raštas.
 • Jungimo būdas6 dvigubi užraktai kiekvienoje pusėje lengvam ir greitam surinkimui.
 • UV atsparumas: Jokio blukimo ir pastebimo dėvėjimosi mažiausiai 5 metus *
 • Kaina: už 1 m2
 • Sertfikatas: CE

       * - galioja kartu užsakant ir dangos paklojimo paslaugą.

EKONOMIŠKAS ĮRENGIMAS ANT BETONO AR SUTANKINTO GRUNTO

Dangą „VS-COURT“ galima kloti ant sutankinto grunto pagrindo. Tai, kad pagrindui naudojamas tankintas gruntas, o ne cemento ar asfalto pagrindas, klientui ekonomiškai palankesnis veiksnys. Beje, bet koks asfaltas po kelerių metų ima trūkinėti, atsiranda nedidelių tarpų, kurie, veikiami drėgmės ir kitų gamtos veiksnių, didėja. Taigi lauko aikštelės su klijuotomis, liejamomis ar purškiamomis dangomis dėl asfalto įtrūkimų ir juose atsiradusios drėgmės gali tapti nelygios ar net nebetinkamos naudoti.

VARIANTAS 1: Įrengimas ant sutankinto grunto pagrindo

VARIANTAS 2: Įrengimas ant betono ar asfalto pagrindo


APMOKĖJIMAS IR PRISTATYMAS!

 • 1. Pristatymo būdai:
  Pristatymas LP Express paštomatais Pristatymas TNT kurjeriu Pristatymas Omniva paštomatais
 • 2. Apmokėjimo būdai:
  Atsiskaitymas grynais Atsiskaitymas SEB banku Atsiskaitymas DNB banku Atsiskaitymas SWEDBANK banku Atsiskaitymas ŠIAULIŲ banku Atsiskaitymas Maxima parduotuvėse Atsiskaitymas Lietuvos pašte Atsiskaitymas PayPal sistema Atsiskaitymas SB lizingu Išankstinės sąskaitos išrašymas Atsiskaitymas perlo terminale Atsiskaitymas SVING Atsiskaitymas Paysera
 • 3. Pristatymo laikas: Prekės pristatymas per 1 - 3 d. d.
 • 4. Netikusias prekes, be didelio vargo, galite grąžinti per 14 darbo dienų, išskyrus atvejus, nurodytus paprasto grąžinimo taisyklėse.
 • 5. Neradote atsakymo į Jums rūpimą klausimą? Skambinkite mums tel. +370 46 342400 arba rašykite el-paštu info@vs-sport.lt.