DUK

Dažnai užduodami klausimai ir atsakymai į juos.

1. Apie prekes
2. Apie užsakymą
3. Apie pristatymą
4. Apie apmokėjimą
5. Apie techninį aptarnavimą

1. Apie prekes

Ar Jūsų prekės yra originalios?


Taip, visos mūsų parduodamos prekės yra originalios ir kokybiškos. Dirbame tik su patikimais ir žinomais pasaulyje gamintojais, kurie gali patvirtinti prekių kokybę bei prisiimti už jas atsakomybę.


Kodėl Jūsų prekės pigesnės nei kitur?


Esame daugelio savo tiekėjų (pvz., „Adidas“, „Reebok“, „Cornilleau“, „Everlast“ ir kt.) išskirtiniai atstovai Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Perkame ir parduodame prekes be tarpininkų, dideliais kiekiais vežame iš Europos ir Azijos šalyse įsiskūrusių gamyklų, todėl savo klientams galime pasiūlyti išskirtines kainas.


Be to, koncentruojamės į internetinę prekybą, tad mums nereikia išlaikyti didelių prekybinių plotų skirtinguose Lietuvos miestuose.  


Ką daryti jei gavau brokuotą prekę?


Parsisiųskite iš čia grąžinimo formą ir užpildykite ją. Atsiųskite mums el. paštu info@vs-sport.lt. Būtume labai dėkingi, jei detaliai aprašytumėte prekės trūkumus ir/arba pridėtumėte juos įrodančias nuotraukas. Taip mums bus lengviau išsiaiškinti, kas atsitiko ir kuo greičiau pakeisti Jūsų prekę.


Ar galiu derėtis dėl prekės?


Savo pirkėjams stengiamės pasiūlyti geriausią kainą. Jei tą pačią prekę radote pigiau pas kitą pardavėją Lietuvoje, parašykite mums el.paštu info@vs-sport.lt  ir mes pasistengsime pateikti tokį pat ar dar geresnį pasiūlymą.

Kokios yra grantinio salygos?

Skaitykite čia

Kur galiu susipažinti su prekių garantijos laikotarpiu?

Su prekės garantiniu laikotarpiu galite susipažinti, paspaudę prekės apžiūros langelyje skiltį - "CHARAKTERISTIKOS"

2. Apie užsakymą


Kas yra „išankstinis užsakymas“?


Perkame prekes tiesiai iš gamyklų. Dėl itin didelių užsakomų prekių kiekių kartais ilgai laukiame, kol mūsų užsakymas bus paruoštas ir atsiųstas į Lietuvą. Kai tik sužinome pristatymo datą, įtraukiame šias prekes į asortimentą ir nurodome numatomą jų pristatymo datą. Tokiu būdu mūsų klientai turi galimybę iš anksto užsisakyti naujai atvykstančias prekes ir pirmenybę įsigyti rinkos naujoves.


Ar galiu atšaukti savo užsakymą?


Taip. Užsakymą galite atšaukti paskambinę mums tel. +370 46 342400 arba el. paštu info@vs-sport.lt. Nepamirškite nurodyti savo užsakymo numerio.

3. Apie pristatymą


Kada bus pristatytas mano užsakymas?


Daugiau nei 80% siūlomų prekių turime sandėlyje Klaipėdoje. Tai reiškia, kad galime pristatyti jas į bet kurį Lietuvos miestą jau sekančią dieną, jei gausime apmokėjimą iki 12 val. Tokios prekės yra pažymėtos „greito pristatymo“ ikonėle ir mes įsipareigojame jas atvežti per 48 val. nuo pirkimo.
Kitais atvejais prekės aprašyme yra nurodytas numatomas jos pristatymo terminas.

Kokioms prekėms galioja nemokamas pristatymas?

Yra trys galimybės nemokėti už pristatymą:
Jei prie Jūsų pasirinktos prekės yra nurodyta, kad jai taikomas nemokamas pristatymas;
Jei bendra Jūsų užsakymo suma siekia 250 Lt, o užsakymo svoris neviršija 30 kg, nemokamai pristatysime jį į Omniva paštomatus visoje Lietuvoje;
Jei bendra Jūsų užsakytų prekių suma yra 500 Lt ir didesnė, o užsakymo svoris neviršija 30 kg, nemokamai pristatysime jį į Omniva paštomatus arba tiesiai Jums į namus.
Pasirinkti Jums tinkantį pristatymo būdą galėsite užsakymo suvestinėje prieš jį patvirtinant.

Kur yra Omniva paštomatai?

Visų Ominva paštomatų adresus rasite čia - https://www.omniva.lt/Verslo/pastomatu_adresai.
Ar galima sumokėti už prekę vienam asmeniui, o prekę pristatyti kitam?
Taip. Pasirinkdami pristatymo būdą įveskite asmens, kuriam pageidaujate, kad būtų pristatyta prekė, duomenis.

4. Apie apmokėjimąKas bus, jei pasirinksiu „mokėjimas pagal sutartį“?

„Mokėjimo pagal sutartį“ paslauga galioja tik tiems klientams, su kuriais esame pasirašę sutartį dėl išskirtinių mokėjimo sąlygų (mokėjimo atidėjimą, mokėjimo dalimis ir pan.). Tad prieš pasirenktant šį mokėjimo būdą, įsitikinkite, kad turite minėtą sutartį su UAB „VS Sport“ ir jos galiojmo laikas nepasibaigęs. Priešingu atveju Jūsų užsakymas sistemoje bus traktuojamas kaip „neapmokėtas“ ir Jūs prekių negausite. Jei abejojate, ar tokia sutartis yra pasirašyta, paklauskite mūsų tel. +370 46 342400 arba el. paštu info@vs-sport.lt.

5. Apie techninį aptarnavimąAr siūlote prekių surinkimo paslaugą?

Taip, galime pasiūlyti prekių surinkimo paslaugą. Kai kurioms prekėms ši paslauga yra nemokama ir tai yra nurodyta prie prekės aprašymo. Kitais atvejais dėl prekių surinkimo kainos ir sąlygų teiraukitės tel. +370 46 246687 arba el. paštu servisas@vs-sport.lt.

Sugedo treniruoklis, ką daryti?

Kreipkitės į UAB „VS Sport“ techninio aptarnavimo skyrių tel. +370 46 246687 arba el. paštu servisas@vs-sport.lt.

6. ĮvairūsKur yra „VS Sport“ sandėlys?

Jei įsigijote didesnę prekę ir pasirinkote „atsiėmimą Klaipėdoje“, greičiausiai pasiimti ją reikės ne iš mūsų parduotuvės Taikos pr. 66 A, bet iš sandėlio, kuris yra įsikūręs tuo pačiu adresu, t.y. tame pačiame prekybos centre „Grandus“.

Norint patekti į „VS sport“ sandėlį vadovaukitės šia schema: ruošiama..